bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

EBOI - sprawy przez internet

Wielu z nas nie wyobraża sobie życia bez internetu. Staramy się go wykorzystywać do komunikacji między mieszkańcami a naszym urzędem. Takim przykładem jest portal Biuro Obsługi Interesanta, który znajdziesz pod adresem:

marki.eboi.pl

Dzięki temu serwisowi możesz załatwiać sprawy na drodze elektronicznej lub przygotować sobie formularze do tych tematów, w których Twoja obecność w urzędzie jest niezbędna. Można tak złożyć np. deklarację podatkową, poprosić o wydanie wypisu i wyrysu z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego czy złożyć zapytanie. Gdy za pośrednictwem marki.eboi.pl prześlesz elektroniczny wniosek, w portalu można śledzić, na jakim etapie sprawa się znajduje. Do tych działań potrzebne będzie konto na platformie elektronicznej EPUAP, profil zaufany lub kwalifikowany podpis elektroniczny.

W naszym portalu możesz sprawdzić także lokalne zobowiązania np. podatek od nieruchomości czy opłaty za odpady komunalne), a także regulować je. Aby uzyskać tę ostatnią funkcjonalność, niezbędna będzie tylko jedna wizyta w urzędzie (weryfikacja wniosku przez pracownika i powiązanie konta z danymi ratusza).

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry