bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Zimowy repertuar Sceny MCER

Scena MCER zaprasza widzów na kulturalną ucztę. Cztery spektakle i 3 koncerty - będzie się działo!

Zimowy repertuar otwiera grudniowy, świąteczny spektakl dla dzieci Elfy Trzy”. Ten autorski spektakl oczaruje najmłodszego widza nie tylko ciekawą historią, ale także znakomicie przygotowaną oprawą kostiumowo-scenograficzną. Na scenie pojawią się roztańczone i rozśpiewane Elfy, które swoimi psotami rozśmieszą dzieci do łez.

Kolejną propozycją świąteczną jest koncert najpiękniejszych piosenek świątecznych, pastorałek i kolęd w wykonaniu znakomitego duetu: Sylwii Banasik-Smulskiej i Marcina Jajkiewicza przy akompaniamencie Adama Pietrzaka i Kuby Laszuka. Wyjątkowe wykonanie i piękna oprawa z pewnością zachwycą widzów i wprowadzą w świąteczny nastrój.

Nowy rok przywita widzów wspaniałą Galą Johann Styraus Show, w której udział biorą: Ballet, Tenor: Mykola Kuzmych, Sopran koloraturowy: Iryna Lanova, Mezzosopran: Tatiana Wachnowska, Baryton: Stepan Drobit, Orkiestra: Royal Vienna Orkiestra pod dyrekcją Maestro A. Bodnara. Ten jedyny w swoim rodzaju koncert do tej pory zachwycił już tysiące widzów. Wirtuozerskie arie w wykonaniu Gwiazd oraz nasza piękna dekoracja w połączeniu z choreografią sprawią, że spektakl ten będzie niesamowitym przeżyciem.

W styczniu widzowie zobaczą dwa znakomite spektakle. Pierwszą propozycją jest spektakl muzyczny dla dzieci pt. „Strażak Sam na żywo – Cyrkowa Przygoda”, w którym rozbrzmią wesołe piosenki, a  bogata scenografia, pełnowymiarowe postaci z kultowego serialu zapewnią pierwszorzędną przygodę z kultowymi bohaterami z dzielnym bohaterem i jego przyjaciółmi. Drugą propozycją jest spektakl komediowy "Weekend z R.". To zabawna komedia wielu zwrotów akcji, intryg i sekretów. Komizm sytuacyjny spektaklu gwarantuje dwie godziny świetnego humoru i rewelacyjnej zabawy.

14 lutego MCER zaprasza na walentynkowy koncert jednej z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek – Natalii Kukulskiej. Podczas koncertu Natalii na scenie towarzyszyć będą fantastyczni muzycy. To niepowtarzalna okazja by usłyszeć utwory takie jak „Decymy”, „Pół na pół”, „Im więcej Ciebie tym mniej” czy „Piosenka światłoczuła” w zupełnie nowych aranżacjach.

Ostatnią propozycją zimowego repertuaru jest uwielbiana przez dorosłych widzów komedia „Przygoda z ogrodnikiem”. W rolach głównych widzowie zobaczą Annę Muchę i Michała Sitarskiego. Kryzys w związku, wartka akcje i świetne dialogi – świetna zabawa gwarantowana.

Bilety na wszystkie spektakle oraz koncerty są do nabycia online www.mcer.pl oraz w kasach MCER.

MCER zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną SARS-Cov-2.

 

 

 

MCER
9 grudnia 2021, godz. 09:18
#Miasto #MCER #Mareckie Inwestycje Miejskie #Kultura

zdjecie
fot. 1

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry