bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Życzenia dla seniorów

Upominki dla członków mareckich organizacji senioralnych

Co roku przed świętami Urząd Miasta organizował spotkanie wigilijne dla osób stowarzyszonych w mareckich organizacjach senioralnych. Niestety, w tym roku, w trosce o wspólne bezpieczeństwo, musieliśmy odwołać tę piękną uroczystość.

Wigilie zawsze były okazją do spotkania się członków organizacji senioralnych z radnymi oraz przedstawicielami urzędu miasta. Były to bardzo ciepłe i wzruszające chwile.

Nie możemy się spotkać, ale cały czas pamiętamy o naszych seniorach. Dlatego postanowiliśmy przygotować dla nich drobny upominek. Seniorzy znajdą w nim m.in. mydełka wykonane ręcznie przez Fundację Otwarte Serce, trójdzielny kalendarz na rok 2022, nowe wydanie informatora dla seniora, odblaskową opaskę, a także coś słodkiego.

Prawie 300 zestawów upominków otrzymają członkowie: Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Markach, Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów koła nr 14 w Markach, Klubu Seniora Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego, stowarzyszenia „Z Nami …”, stowarzyszenia „Struga Wczoraj, Dziś, Jutro” oraz Mareckiej Rady Seniorów.

Nie mogliśmy złożyć życzeń osobiście na pięknej Wigilii, ale zależy nam, aby życzenia dotarły do seniorów i sprawiły im trochę radości. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli wrócić do naszej tradycji wigilijnego spotkania.

Wszystkim mareckim seniorom życzymy zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia.

CAF3/NGO
16 grudnia 2021, godz. 16:24
#Organizacje pozarządowe #Miasto #CAF 3

zdjecie
fot. 1

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry