bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Otworzyliśmy oferty w przetargu drogowym

O modernizację Wczasowej i odcinka Weneckiej ubiega się osiem firm

W piątek otworzyliśmy oferty w przetargu na rozbudowę dróg w sąsiedztwie Zespołu Szkół nr 2. Chodzi o rozbudowę ulic: Wczasowej i odcinka Weneckiej. Dzięki tej inwestycji domkniemy ring drogowy wokół strużańskiej placówki edukacyjnej (wcześniej wybudowaliśmy bądź zmodernizowaliśmy ulice Projektowaną i Turystyczną).

O najnowsze zamówienie naszego ratusza ubiega się osiem firm. Najniższa oferta opiewa na ponad 1,5 mln zł, najwyższa – na prawie 2,2 mln zł. Kosztorys miasta opiewa na 1,8 mln zł. Mieszczą się w nim oferty dwóch firm. Wszyscy wykonawcy zaproponowali ten sam 72-miesięczny okres gwarancji i rękojmi. Rozpoczęliśmy procedurę sprawdzania ofert.

Zwycięzca przetargu wybuduje kanalizację deszczową, ułoży nową nawierzchnię oraz chodniki o szerokości co najmniej 2 m. Roboty będą wykonywane w przyszłym roku.

W innym postępowaniu drogowym – przebudowie ulic Karłowicza-Sobieskiego, Modrzewiowej, Lisa-Kuli, Granicznej i Mickiewicza w formule partnerstwa publiczno-prywatnego – przedłużyliśmy termin składania wniosków o udział w postępowaniu do 23 grudnia.

TM
20 grudnia 2021, godz. 08:44
#Miasto #Inwestycje #PIT dla Marek = inwestycje

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry