bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Część nakładek - na wiosnę

Z uwagi na warunki pogodowe przekładamy część prac drogowych.

Jesienią wykonaliśmy prace przy ulicach: Żółkiewskiego oraz Szydłowiecką. Wykonaliśmy na nich tzw. nakładki asfaltowe. Z uwagi na warunki pogodowe zdecydowaliśmy również o przełożeniu prac na innych ulicach, na które już wybraliśmy wykonawców. Nakładki na ulicach: Długosza, Podgórskiej, łączniku Szkolnej i Poznańskiej (między Szczecińską i Jana Kazimierza), odcinku Ceglanej zostaną wykonane na wiosnę przyszłego roku – po zakończeniu sezonu zimowego. W przypadku łącznika Szkolnej i Poznańskiej na przełożenie terminu prac miały również prace wodnokanalizacyjne prowadzone przez prywatnego inwestora.

Umowy z wykonawcami nakładek – firmami Usługi Transportowe Budowlane i Drogowe Ireneusz Ziemiecki oraz Planeta Recykling - zostały już aneksowane. Przepraszamy za zmianę harmonogramu, ale zależy nam, by prace, wykonane w odpowiednich warunkach pogodowych, jak najdłużej służyły mieszkańcom.

Oprócz Szydłowieckiej i Żółkiewskiego w tym roku nakładki ułożyliśmy na Maratońskiej, Batalionów Chłopskich, Jasińskiego, Pałacowej, a także odcinkach Billewiczów, Hallera, Skorupki, Długiej i Olimpijskiej.

 

 

TM
20 grudnia 2021, godz. 09:34
#Miasto #Inwestycje

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry