bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Strażak Sam odwiedzi Marki

MCER zaprasza na spektakl, który uczy i bawi

Już 15 stycznia zapraszamy całe rodziny na wspaniałe spektakle dla dzieci „Strażak Sam, Cyrkowa przygoda”. To idealna okazja, by poznać bohaterów kultowej bajki, a nawet zrobić sobie z nimi zdjęcie!

Dzielny Strażak Sam wraz z przyjaciółmi z Pontypandy zagrają i zaśpiewają w MCER o godz. 10.00, 12.30 i 15.00. Widzów w każdym wieku zapraszamy na wspaniały muzyczny spektakl z udziałem bohaterów kultowej bajki, która bawi i cieszy dzieci od ponad 30 lat!

Na scenie zobaczycie wszystkie najważniejsze postacie z bajki: Komendanta Steela, Penny, Elvisa oraz niesfornego Normana. Nie zabraknie oczywiście Jupitera, najsłynniejszego wozu strażackiego. To barwne i dynamiczne widowisko z piękną scenografią i wspaniałymi piosenkami.

Spektakl ma także cel edukacyjny:młody widz uczy się jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak się przed nim bronić oraz jak mu zapobiegać. Mali widzowie dowiadują się jak ważna jest praca zespołowa, zaufanie, odpowiedzialność, przyjaźń i współpraca oraz na czym polega praca strażaka i jak często naraża on życie dla ratowania innych.

Spektakl jest polską wersją międzynarodowego przeboju teatralnego, który w ciągu 4 lat zobaczyło ponad 250 tys. widzów w całej Europie. Zapraszamy dzieci i dorosłych na wspaniałą opowieść o tym, jak dzielny Strażak Sam ratuje cyrk.

Bilety są dostępne tylko online www.ticketmaster.pl

MCER
12 stycznia 2022, godz. 09:52
#Miasto #Edukacja #Kultura

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry