bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Lodowisko w przygotowaniu

Czekamy już tylko na chłodniejsze dni....

Po rocznej, covidowej przerwie powróci do Marek lodowisko. Tradycyjnie zostanie uruchomione na terenie Orlika przy ul. Stawowej. Infrastruktura pod lodowisko jest już przygotowana. Do szczęścia brakuje na tylko jednego – niskich temperatur, przede wszystkim w nocy. Wówczas będziemy mogli rozpocząć przygotowywanie tafli lodowej.

Modyfikujemy zasady korzystania z lodowiska. Pozostanie bezpłatne dla tych dorosłych mieszkańców i ich dzieci, którzy dysponują aktualną Marecką Kartą Mieszkańca. Przypomnijmy, że wydaje ją Centrum Aktywności Fabryczna 3. Karta jest bezpłatna, do jej wyrobienia potrzebne są tylko: wypełnienie w internecie wniosku o kartę, a potem wizyta w CAF3. Tam wystarczy okazać pierwszą stronę PIT (świadczącą o tym, że osoby płacące PIT wskazują Marki jako miejsce zamieszkania) oraz potwierdzenie złożenia zeznania rocznego. W CAF3 od ręki zostanie zrobione zdjęcie oraz wydana karta. Wizyta nie zajmie więcej niż kilka minut. Warto podkreślić, że Marecka Karta Mieszkańca uprawia do zniżek w ponad 60 miejscach na terenie naszego miasta (m.in. na pływalnię MCER).

Przy lodowisku będzie działać również wypożyczalnia łyżew. Ona również będzie bezpłatna dla posiadaczy karty. Pozostałe osoby będą mogły korzystać z lodowiska odpłatnie (płatności będą realizowane wyłącznie kartą).

O terminie uruchomienia lodowiska poinformujemy Państwa w oddzielnym wpisie.

TM
5 stycznia 2022, godz. 15:07
#Miasto #Sport #Marecka Karta Mieszkańca

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry