bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Inwestycje, porady, zaproszenia...

Zapraszamy do lektury pierwszego w tym roku biuletynu informacyjnego Marki.pl

Głównym motywem lutowego wydania są nasze plany na 2022 r. Na str. 4-5 opisujemy w przystępny sposób budżet miasta na ten rok, pokazując z jakimi wyzwaniami przyszło nam się mierzyć podczas jego konstruowania. Mimo różnych przeciwności udało nam się wygospodarować na inwestycje 41,5 mln zł. W gazecie podajemy przykłady tych przedsięwzięć, które zrealizowaliśmy w 2021 r. i tych, które zamierzamy zrealizować w tym roku. Słowami mieszkańców Marek podkreślamy, jak ważne dla nas wszystkich jest złożenie rocznego zeznania PIT ze wskazaniem w nim mareckiego adresu i wołomińskiego urzędu skarbowego.

Sześć stron poświęciliśmy różnym formom spędzania czasu wolnego w naszym mieście. Tradycyjnie swoje propozycje przedstawiają Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego (który zaprosi nas m.in. do retro kina) oraz Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne (do którego przyjadą gwiazdy polskie sceny muzycznej i teatralnej). Nowością w tym wydaniu jest dwustronicowe zaproszenie do Centrum Aktywności Fabryczna 3. Dowiecie się, co jakie pomysły nasi mieszkańcy realizują w tym niezwykłym miejscu.

W biuletynie doradzimy, jak wypełnić deklarację odpadową. Skierujemy Was do Ośrodka Pomocy Społecznej (Lisa-Kuli 5A), by złożyć wniosek o dodatek osłonowy. Znajdziecie  też teksty o rekordach naszych strażaków, ekranach akustycznych wzdłuż obwodnicy Marek, lodowisku, a także wizycie Katarzyny Dowbor i ekipy „Naszego Nowego Domu” na Zieleńcu. Zapraszamy do lektury
(LINK)

TM
7 lutego 2022, godz. 10:37
#Miasto #Inwestycje #MCER #CAF 3 #Marecki Ośrodek Kultury #Ośrodek Pomocy Społecznej

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry