bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Gwiazdy na Scenie MCER

Przy Wspólnej pojawią się m.in. Natalia Kukulska, Renata Przemyk, Tamara Arciuch, Bartłomiej Kasprzykowski i Anna Mucha.

W poniedziałek, 14 lutego o godzinie 19.00 rozpocznie się wyjątkowy, walentynkowy koncert jednej z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek – Natalii Kukulskiej. Artystka nagrała 11 solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multiplatynowej płyty. W tym roku wokalistka obchodzi 25-lecie pracy artystycznej, co uczciła wyjątkowym wydawnictwem „Jednogłośna”. Podczas koncertu Natalii na scenie towarzyszyć będą fantastyczni muzycy. To niepowtarzalna okazja, by usłyszeć popularne utwory takie jak „Decymy”, „Pół na pół”, „Im więcej Ciebie tym mniej” czy „Piosenka światłoczuła” w zupełnie nowych aranżacjach.

30 lat na scenie

Niecały miesiąc później na naszej scenie odbędzie się koncert innej, znanej wokalistki. Tym razem 8 marca o godzinie 19.00 będzie można usłyszeć wyjątkowe aranżacje muzyczne w wykonaniu „Przemyk Akustik Kwartet”. To koncert złożony z wyjątkowych piosenek Renaty Przemyk, zaaranżowany na kwartet akustyczny, w specjalnie do tego projektu stworzonej oprawie świetlnej. To jeden z dwóch projektów z okazji 30-lecia pracy artystki, która ma na swoim koncie wiele płyt i nagród.

Znani i lubiani

W naszym repertuarze znajdą Państwo spektakle ze wspaniałą obsadą. Gwarantujemy także sporą dawkę wrażeń i śmiechu!

W lutym zapraszamy na spektakl „Przygoda z ogrodnikiem”. To uwielbiana przez widzów komedia w zupełnie nowej odsłonie. W rolach głównych wystąpi Anna Mucha i Michał Sitarski. Spektakl odbędzie się 27 lutego w godzinach 16.00 i 19.00. W marcu na naszej scenie będzie można zobaczyć trzy znakomite komedie. W pierwszej z nich „Telewizja kłamie” (4 marca godz. 20.00) występują m.in. Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski. 14 marca o godzinie 17.30 i 20.00 na Scenie MCER będzie można zobaczyć komedię z wątkiem kryminalnym, czyli spektakl „Porwanie”, a 19 marca o godz. 17.00 zapraszamy widzów na pikantną komedię „Najsłodszy owoc” (z Edytą Herbuś).

W marcu na naszej scenie wystąpi także gwiazda młodego pokolenia – Vito Bambino. 13 marca o godzinie 19.00 będzie można usłyszeć utwory artysty znanego m.in. z duetu z Sanah oraz piosenki nagranej wspólnie z Darią Zawiałow i Dawidem Podsiadło.

Zapraszamy do śledzenia całego repertuaru na www.mcer.pl Bilety w kasach MCER lub w serwisie bilety24.pl

MCER
10 lutego 2022, godz. 12:00
#Miasto #MCER #Kultura

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry