bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Trzy oferty na ulicę Prostą

Ogłosiliśmy też przetarg na budowę ciągu pieszo-jezdnego na odcinku ulicy Wspólnej

Wczoraj otworzyliśmy oferty w przetargu na modernizację ulicy Prostej. To ulica, która łączy ul. Dużą z ul. Wspólną na wysokości Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego. Na potrzebę jej wykonania wskazywali m.in. mieszkańcy, zgłaszając budowę chodnika w tej lokalizacji w Mareckim Budżecie Obywatelskim (ponieważ identyczne były plany samorządu, projekt nie został poddany pod głosowanie).

Do mareckiego ratusza wpłynęły wczoraj trzy oferty. Najtańsza z nich opiewała na prawie 404,6 tys. zł, najdroższa – na 551,6 tys. zł. Kosztorys miasta wynosi 361 tys. zł. Oferty są obecnie sprawdzane przez Wydział Zamówień Publicznych.

Prosta jest drogą o szerokości 5 m. Celem modernizacji będzie budowa nowej jezdni oraz chodnika po zachodniej stronie ulicy.

W ten sposób poprawimy bezpieczeństwo ruchu w rejonie często uczęszczanym przez uczniów pobliskich szkół – podkreśla Dariusz Pietrucha, zastępca burmistrza.  

W ubiegłym tygodniu został również ogłoszony przetarg na budowę ciągu pieszo-jezdnego na południowym odcinku ulicy Wspólnej – od granicy MCER do ulicy Srebrnej. Na oferty wykonawców czekamy do 20 kwietnia. Zapraszamy do udziału w przetargu!

WPZ
7 kwietnia 2022, godz. 08:18
#Miasto #Inwestycje #PIT dla Marek = inwestycje

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry