bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Zapraszamy na mecz Marcovii

W sobotę przy Wspólnej 40 spotkanie z KS CK Troszyn

Po dwutygodniowej przerwie wracamy na czwartoligowe boiska. W najbliższą sobotę, 9 kwietnia, w ramach 22 kolejki Marcovia będzie podejmować w Markach zespół KS CK Troszyn. Spotkanie rozegrane zostanie na boisku MCER przy ul. Wspólnej 40. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godz. 13:00.

W 21 kolejce Marcovia miała rozegrać domowe spotkanie ze Świtem Staroźreby, które ostatecznie zostało odwołane przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej z powodu obfitych opadów śniegu. Miejmy nadzieję, że tym razem warunki pogodowe pozwolą obu drużynom stanąć do walki o ligowe punkty. Troszyn znajduje się na czwartym miejscu w tabeli i ma 45 punktów. Marcovia zajmuje dziewiątą lokatę (prawdopodobnie ostatnią bezpieczną), mając na koncie 29 oczek.

W przerwie meczu będzie można wziąć udział w konkursie rzutów karnych, w którym do wygrania będzie m.in. nowy proporczyk Marcovii. Przypominamy również o zbieraniu pieczątek podczas domowych spotkań naszej drużyny. Minimum 8 uprawni do wzięcia udziału w losowaniu atrakcyjnych nagród po zakończeniu sezonu. Zapraszamy! Wstęp wolny!

Marcin Boczoń
8 kwietnia 2022, godz. 12:20
#Miasto #Sport

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry