bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Zwiedzanie nowej Stacji Uzdatniania Wody

Wodociąg Marecki zaprasza na Czarną Strugę

14 maja moc atrakcji w naszym mieście. Kolejną przygotował Wodociąg Marecki. Zaprasza on do zwiedzenia drugiej Stacji Uzdatniania Wody. Została ona oddana do użytku dwa lata temu przy ul. Spacerowej na Czarnej Strudze. Z powodów pandemicznych do tej pory nie była otwierana przed zwiedzającymi.

Z okazji Nocy Muzeów przygotowaliśmy dwa wejścia o godzinie 20:00 oraz 21:00. Obowiązują zapisy, które ruszają już teraz i trwają do piątku 11 maja do godz. 12:00. Na zwiedzanie SUW-2 można zapisać się poprzez e-mail: k.tyminska@wodociagmarecki.pl lub pod numerem telefonu 668-465-266. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. – informuje Wodociąg Marecki.

W tytule maila należy wpisać: wycieczka i godzinę (np. wycieczka godz. 20;00).

W treści maila prosimy o informacje, ile osób będzie zwiedzało, imię i nazwisko i kontakt do siebie. Jeśli wybierzecie formę zapisu przez telefon, to wysyłamy smsa o takiej treści, jak w mailu. Oczywiście, czekają Państwo na nasze potwierdzenie – czytamy w informacji Wodociągu Mareckiego.

Będą niespodzianki…

Pamiętajcie, by napisać, czy wśród zwiedzających będą też dzieci. Dlaczego potrzebujemy tej informacji, bo szykujemy dla nich małą niespodziankę – czytamy w informacji Wodociągu Mareckiego.

Budowa SUW2 została zrealizowana w ramach trzeciego etapu unijnego projektu. Wodociąg Marecki otrzymał dofinansowanie z Funduszu Spójności. Dzięki temu wsparciu jest rozbudowywana również sieć kanalizacji sanitarnej.

TM, WM
10 maja 2022, godz. 09:03
#Miasto #Inwestycje #PIT dla Marek = inwestycje #Wodociąg Marecki

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry