bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

MCER zaprasza na Dzień Otwarty

To będzie sobota pełna niezwykłych wrażeń!

Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne podsuwa Państwu pomysł na spędzenie pierwszej soboty września. Na 3 września (godz. 11.00-15.00) został zaplanowany Dzień Otwarty.

Na dziedzińcu przy Wspólnej 40-42 zaprezentujemy bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych w MCER, Szkole Podstawowej nr 4 oraz Szkole Podstawowej nr 2 w Markach -  informują organizatorzy. 

Na gości czeka wiele atrakcji m.in. bezpłatne warsztaty sportowe i edukacyjne, pokazy, foodtrucki

Swój program zajęć przedstawią organizatorzy m.in. kursów judo, karate, tańca, akrobatyki dla dzieci, a także zajęć edukacyjnych dla dzieci m.in z języka angielskiego, chińskiego, programowania, robotyki czy szachów – informuje MCER.

 Dzień Otwarty to także okazja do zapoznania się ze szkółką pływacką MCER, zasadami zapisów na zajęcia Aqua Aerobik, Aqua Senior oraz naukę pływania.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zajęć dodatkowych dla dorosłych: zumby, badmintona, boksu, siatkówki i wiele innych. Na boiskach zewnętrznych i stadionie MCER odbędą się treningi sekcji sportowych MKS Marcovia Marki: piłki nożnej, piłki ręcznej, lekkoatletyki – dodają przedstawiciele MCER.

 Na tym nie koniec atrakcji. 3 września będzie można zwiedzić jedyny w Polsce dach bagienny na obiekcie szkolnym. Uwierzcie - widok robi niesamowite wrażenie.

Podczas Dnia Otwartego będą mieli Państwo także okazję obejrzeć wystawę „Różne oblicza piękna. Co robią kobiety, żeby się podobać? To plenerowa wystawa fotografii Elżbiety Dzikowskiej, w której będzie można zobaczyć wyjątkowe, wielkoformatowe fotografie  –  portrety kobiet nieomal z całego świata – czytamy w informacji MCER.

3 września rozpocznie się nowy sezon cyklu Małej Sceny MCER. O godz. 14.00 spektakl dla dzieci  „TV Mupp Show”, który rozpocznie się o godzinie 12:00. Bilety na spektakl dostępne są w kasach MCER oraz na stronie Bilety24.

Zapraszamy na dzień pełen wrażeń!

MCER
3 sierpnia 2022, godz. 10:08
#Miasto #MCER

zdjecie
fot. 1

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry