bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Taniec, muzyka, sport, kulinaria...

Zapraszamy do lektury przeglądu wydarzeń, które dla Was przygotowaliśmy na kolejny weekend

W zapowiedziach wydarzeń na ostatnią sobotę i niedzielę wakacji użyliśmy popularnego sformułowania „będzie się działo”. Gdybyśmy szukali właściwego określenia dla kolejnego weekendu w Markach (a szczególnie soboty), napiszemy: "będzie się działo…. jeszcze więcej". Przejdźmy do konkretów zachowując porządek chronologiczny.

Piątek, 2 września

Weekend zaczynamy od mocnego uderzenia. Na leśnej scenie na dziedzińcu MCER o godz. 19.00 zagra zespół The Royal Foxes. Będzie można usłyszeć rockowe brzmienia. Usłyszycie znane utwory m.in. Jimiego Hendrixa, Nirvany czy Led Zeppelin! A do tego leżaki i cudowna atmosfera. Wstęp wolny!

Sobota, 3 września

 • Z samego rana (a ściślej od godz. 9.00) przy remizie przy ul. Dużej rozpoczyna się turniej siatkówki plażowej, w którym wezmą udział Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze. Zachęcamy do kibicowania. Po turnieju – ognisko (będzie bezpiecznie, wszak pilnować go będą strażacy)
   
 • Tego dnia, o godz. 11.00) w Parku Wolontariuszy rozpoczyna się dwudniowy zlot foodtrucków. W jego trakcie będą reprezentowane kuchnie z różnych stron świata. Nie zabraknie m.in. burgerów, frytek, tortilli i naleśników. Czekać na Was będzie strefa chilloutu z muzyką i leżakami, a najmłodsi wyszaleją się na dmuchańcach.Więcej w LINKU


   
 • Również w sobotę w Parku Wolontariuszy potańcówka w stylu country. Rozpocznie się o 16.00 i zakończy o 20.30. Oprócz dobrej zabawy - konkursy z nagrodami, występy iluzjonisty oraz pokazy taneczne. Stwórzmy wspólnie odpowiedni klimat i załóżmy kowbojskie stroje! Więcej w LINKU   
 • Także w sobotę zaprasza Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne. To już tradycja, że na początku września MCER organizuje Dzień Otwarty. Wystawią się na nim partnerzy obiektu, którzy zaprezentują ofertę usług na kolejny rok szkolny. A ponadto pokazy, warsztaty oraz możliwość zwiedzania niesamowitego dachu MCER! Początek o godz. 11.00. Więcej w LINKU
   
 • Po południu miłośnicy literatury (i nie tylko) spotkają się w miejskiej bibliotece. Okazją będzie Narodowe Czytanie 2022. W tym roku pochylimy się nad „balladami i romansami” Adama Mickiewicza. A ponadto: kiermasz książek, warsztaty dla dzieci i młodzieży, słodki poczęstunek.


   
 • O godz. 17.00 mecz IV ligi z sąsiadami zza miedzy. Do Marek przyjedzie Ząbkovia Ząbki. Zachęcamy do kibicowania naszym piłkarzom, którym udało się ostatnio przerwać nienajlepszą passę i zgarnąć komplet punktów. Spotkanie odbędzie się przy ul. Wspólnej 12.

Niedziela

Uspokajamy tempo i zapraszamy na drugi dzień zlotu foodtrucków w Parku Wolontariuszy. Będziemy tam aż do godz. 21.00. Do zobaczenia! #MarkiWłączsię !

 

TM
2 września 2022, godz. 07:52
#Miasto #Sport #Kultura #MCER #Biblioteka Publiczna

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry