bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

1godzina KołoMarkiem gratis!

Z okazji Dnia Bez Samochodu, obchodzonego 22 września, zapraszamy do bezkosztowej jazdy rowerem.

W dniach 16-22 września obchodzimy Europejski Tydzień Mobilności, a jego zwieńczeniem jest czwartkowy Dzień Bez Samochodu. Użytkownicy większości systemów rowerowych, których operatorem jest Nextbike Polska, będą mogli przez godzinę jeździć za darmo. Zapraszamy Markowian do korzystania z systemu KołoMarek!

Przez cały czwartek - 22 września (tj. od północy do godziny 23:59) zamiast bezpłatnych pierwszych 15, 20 czy 30 minut (w zależności od systemu) miłośnicy dwóch kółek skorzystają z jednośladów za darmo przez każdą pierwszą godzinę wypożyczenia. Wystarczy być zarejestrowanym użytkownikiem jednego z systemów Nextbike. Nie trzeba wprowadzać żadnych kodów, ani wykonywać dodatkowych operacji, po prostu wypożyczamy rower. Po przekroczeniu darmowego czasu opłata będzie naliczana na standardowych zasadach.

Rowery publiczne Nextbike stały się już nieodłącznym elementem komunikacji publicznej w wielu miastach. Korzysta z nich już ponad 2,6 miliona Polaków, którzy przez cały okres działania spółki na polskim rynku dokonali już ponad 75 milionów wypożyczeń rowerów.

Rower to bardzo ekologiczny i pro-zdrowotny środek transportu, pomimo gorszej pogody nie rezygnujmy z tej aktywności.

 

 

WPZ
21 września 2022, godz. 10:13
#Miasto #Sport

zdjecie
fot. 1

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry