bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Przegląd weekendowych wydarzeń w naszym mieście

Przedstawienia, biegi, piknik, mecz piłkarski - będzie w czym wybierać!

  • Dziś wieczorem (30 września) na Scenie MCER spektakl "Prezent urodzinowy". To znakomita farsa z zaskakującymi zwrotami akcji. Będziecie świadkami wielu zaskakujących pomyłek, fantastycznych kreacji aktorskich i wspaniałych dialogów. Początek o godz. 19.00. Wydarzenie biletowane (LINK)
  • Sobotni poranek (1 października) zaczynamy na sportowo. O godz. 10.00 ruszy rajd nordic walking, organizowany pod hasłem Jesienne Onko2022. Oprócz aspektu sportowego również ważny jest wątek zdrowotny. Zaplanowane są m.in. prelekcje i pokazy związane z profilaktyką nowotworową (LINK)
  • Godzinę później Markami zawładną biegacze. Stanie się tak za sprawą Biegu Rotmistrza Witolda Pileckiego. W programie nie tylko biegi dla różnych kategorii wiekowych, ale również piknik rodzinny z wieloma atrakcjami. Początek wydarzenia o godz. 11.00 (LINK)
  • W samo południe warto wybrać się z dziećmi do MCER. W ramach cyklu „Mała Scena MCER” zaprezentujemy spektakl „Cyberprzestrzeń”. Dzieci na własne oczy przekonają się jak wygląda świat, kiedy nadużywa się nowych technologii, a zapomina o relacjach z rodziną, przyjaciółmi czy o zabawie na świeżym powietrzu. Wydarzenie biletowane (LINK)
  • O godz. 13.00 na murawę wbiegną piłkarze Marcovii. Ich kolejnym przeciwnikiem w IV lidze będzie ekipa MKS Piaseczno. Doping w meczu z wyżej notowanym rywalem przyda się naszym piłkarzom! Zapraszamy na stadion przy Wspólnej 12. (LINK)
  • Po południu wracamy do MCER, a ściślej do filii Biblioteki Publicznej. Od godz. 17.00 – Noc Bibliotek. To okazja do udziału w warsztatach oraz obejrzenia spektaklu rodzinnego. Obowiązują zapisy (LINK)
  • W niedzielę w MCER Otylia Swim Tour. To cykl jednodniowych, sportowych warsztatów przeznaczonych dla młodych adeptów pływania oraz ich opiekunów, trenerów, rodziców. Ich inspiratorką jest Otylia Jędrzejczak, nasza mistrzyni olimpijska. Początek o godz. 9.00. (LINK)

Zapraszamy na weekendowe wydarzenia!

TM
30 września 2022, godz. 13:38
#Miasto #Sport #Kultura #MCER #Biblioteka Publiczna

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry