bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

JESIENNE ONKO2022 - Rajd Nordic Walking za nami!

Październik miesiącem profilaktyki nowotworowej!

1 października odbyło się wydarzenie o nazwie JESIENNE ONKO2022 – Rajd Nordic Walking promujące wśród kobiet i ich partnerów konieczność przeprowadzania  badań piersi - USG, mammografii oraz samokontroli piersi. Spotkanie zorganizowane wspólnie przez Fundację „Marecki Klub Kobiet z Pasją” i grupę „Marki na kijach” zgromadziło bardzo liczne grono pasjonatów spacerów z kijami.

Następnie sportowcy amatorzy rozpoczęli energiczną rozgrzewkę pod przewodnictwem Aleksandra Wilanowskiego - jednego z pierwszych propagatorów Nordic Walking w Polsce. Jego energia i uśmiech udzieliły się szybko wszystkim ćwiczącym.

Po solidnej dawce sportowej zabawy, uczestnicy ruszyli w trasę po malowniczym lesie na Horowej Górze. Grupy pokonywały pod kierunkiem Instruktorek trasy długości 6 i 12 kilometrów.

Po zakończeniu rajdu na wszystkich uczestników czekała rozgrzewająca jesienna zupa dyniowa, kawa, herbata oraz ciastka. Po krótkiej przerwie regeneracyjnej nastąpiła kolejna część wydarzenia, czyli sportowe konkursy z nagrodami oraz sesja fotograficzna ze Skrzydłami Pasji.

Partnerami wydarzenia byli: Miasto Marki, Wodociąg Marecki, Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne, Caffe Grano, MG ART. FOTO Mariola Gawron, UNUM, Inter Europol Piekarnie Szwajcarskie i Ochotnicza Straż Pożarna w Markach.

WPZ
5 października 2022, godz. 09:38
#Miasto #Sport

zdjecie
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry