bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Plac zabaw z nowymi zabawkami

Zapraszamy dzieci do Parku Briggsów na huśtawki, karuzelę i bujak.

Pod koniec ubiegłego roku pracownicy Zakładu Usług Komunalnych (ZUK) rozmontowali i wywieźli z parku miejskiego stare elementy placu zabaw. Teren został uprzątnięty i przygotowany pod nową inwestycję. Zaraz po nowym roku nasza ekipa ponownie pojawiła się w parku i już 5 stycznia stanął w nim pierwszy zestaw urządzeń zabawkowych, w skład którego wchodzą: trzy wieże, pomost równoważnia, tunel, zjeżdżalnia, rura strażacka, wejście linowe, drabinka, barierki i tablica do rysowania. W kolejnym etapie prac ulokowane zostały: huśtawka wagowa, karuzela osa, huśtawki wahadłowe łączone i bujak sprężynowy Żyrafa.

Wszystkie zabawki dostarczone zostały do miasta z firmy FreeKids z Trzęsowic. Urządzenia posiadają certyfikat bezpieczeństwa zgodny z obowiązującymi normami i zostały objęte 36-miesięcznym okresem gwarancji. Pracownicy ZUK obsypali dodatkowo teren placu zabaw nową nawierzchnią piaskową.

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami i opiekunami do przetestowania nowych zabawek w parku miejskim. Życzymy dobrej i bezpiecznej zabawy.

TS/TM
25 stycznia 2023, godz. 07:55
#Miasto #Inwestycje #Zakład Usług Komunalnych

zdjecie
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry