bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Wakacyjne wydarzenia, inwestycje, wywiad...

...rozpoczynamy dystrybucję najnowszego biuletynu Marki.pl

Przed nami gorące miesiące – dosłownie i w przenośni. Na początku czerwca zapraszamy na Dni Marek. W najnowszym numerze naszego biuletynu informacyjnego przedstawiamy sylwetki wykonawców, którzy pojawią się na stadionie Marcovii oraz w Parku Briggsów.

Trzy tygodnie później rozpoczną się wakacje – w naszym mieście na pewno nie będą nudne. Na mieszkańców będą czekać weekendowe wydarzenia w Parku Wolontariuszy, potańcówka, zlot foodtrucków, seanse kina letniego (uwaga – będzie głosowanie na wybór filmów rodzinnych) oraz wydarzenia sportowe.

Tradycyjnie mamy również sporo informacji o inwestycjach: zdobytych dofinansowaniach na budowę żłobka i ulicy Wilczej, przetargu na budowę nakładek, wymianie wiat przystankowych i powtarzanych postępowaniach na budowę ul. Ząbkowskiej.

Rozmawiamy też z panią Jolantą Zawadzką, która pracowała w naszym ratuszu 40 lat. Zna ją wielu markowian, gdyż trzem pokoleniom mieszkańców udzielała ślubów. Od niedawna jest emerytką, ale intuicja nam podpowiada, że nadal będzie aktywną kobietą. Niedawna została uhonorowana medalem Pro Masovia.

W tym tygodniu rozpoczynamy dystrybucję biuletynu. Będzie on dostępny m.in. w ratuszu, Mareckim Ośrodku Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego, Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym, CAF3, OPS i bibliotece. Zapraszamy do lektury!

TM
23 maja 2023, godz. 09:30
#Miasto

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry