bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

IV Noworoczny Turniej Halowy

Piłkarskie emocje na hali już za nami

IV Noworoczny Turniej Halowy o Puchar Burmistrza Miasta Marki zakończył się zwycięstwem Chłopców z Bielan. Pokonali w wielkim finale BRS. W regulaminowym czasie gry padł remis, więc o końcowym rozstrzygnięciu musiały zadecydować rzuty karne. W tym elemencie lepiej odnaleźli się Chłopcy z Bielan, którzy wygrali ostatecznie 2:0. Podium uzupełnił In Plus, który w meczu o brąz również po rzutach karnych pokonał TANATOS.

Do rywalizacji przystąpiły 24 zespoły, które zostały podzielone na cztery grupy po sześć drużyn w każdej. Oprócz wspomnianej pierwszej czwórki wśród uczestników mogliśmy dostrzec także m.in. Niespodziankę Marki, Promil Marki, UKS Bródno 92, Florian Warszawa, Ligę Fanów, Ekipę Organizatora, Planet Cash z Łomży czy Chłopców z Klimatu. W zmaganiach wziął również udział rocznik 2000/2001 Akademii Piłkarskiej Marcovia Marki. Podopieczni Arkadiusza Kostrzębskiego awansowali do drugiej fazy turnieju, ale odpadli z niej po walce ze zdecydowanie bardziej doświadczonymi drużynami. Triumfatorzy czwartej edycji otrzymali nie tylko puchar i medale, ale także voucher na kwotę 1000 zł do wykorzystania w sklepie vitasport. Nagroda została ufundowana przez Wodociąg Marecki.

Dzięki uprzejmości organizatora Ligi Fanów, Rafała Milewskiego, drużyny z miejsc 1-3 otrzymały również pamiątkowy szalik Legii Warszawa. Taka ozdoba wisząca na pucharach robiła wrażenie.

Turniej został objęty patronatem honorowym przez Burmistrza Miasta Marki a całe wydarzenie było współfinansowane ze środków pochodzących z budżetu miasta.

.

wpz
24 stycznia 2018, godz. 08:00

zdjecie
fot. 1
fot. 2
fot. 3

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry