bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

"Bajeczna Fiesta" na Stadionie Miejskim

Zapraszamy dzieci 26 maja na godz.13 na interaktywny spektakl o tematyce ekologicznej.

Już w najbliższą sobotę tj. 26 maja br. o godz. 13:00 zapraszamy najmłodszych na Stadion Miejski przy ul. Wspólnej 12 do udziału w interaktywnym plenerowym spektaklu o tematyce ekologicznej pt. "Bajeczna Fiesta".

 

Zgodnie z tytułem - będzie to sześćdziesiąt minut szaleństwa i zabawy! Dzieci razem z bohaterami bajki będą śpiewać, pląsać, a także urządzać wesoły taneczny korowód. Obok dobrego humoru nie zabraknie treści edukacyjnych. Dzieci nauczą się, w jaki sposób można dbać o przyrodę. Wspólnie z bohaterami spektaklu "zawalczą" o czyste powietrze, "odczarowując" złe przyzwyczajenia ludzi, takie jak spalanie śmieci w piecach czy ruch samochodowy. Będą miały także okazję posegregować śmieci i stać się SuperEkoBohaterami!

Na scenie wystąpi gwiazda rock'nd'jelona, najbardziej kolorowa ekokapela, światowej sławy zespół muzyczny The Jelonband - Jelonek Bronek (król ekotańca połamańca), Biedronka Ilonka (gitarzystka) i Pszczółka Julka (wokalistka)!

Zapowiedź fabuły

Biedronka Ilonka i Pszczółka Julka to najbardziej rozśpiewane owady na łące. Natomiast królem tańca jest jedyny w swoim rodzaju – Jelonek Bronek. Razem tworzą oni wyjątkowo zabawny zespół rock’nd’jelonowy – The Jelonband! Ta wesoła zwierzęca kompania codziennie urządza Bajeczną Fiestę z okazji Święta Przyrody. A dlaczego codziennie? Bo codziennie powinniśmy urządzać święto naturze – dbając o nią i ciesząc się z jej piękna. Fiesta będzie doskonałą okazją, aby przypomnieć sobie, jak możemy uczynić nasz świat czystym i ekologicznym. Bohaterami spektaklu staną się też same dzieci, które będą miały okazję wziąć udział w wesołych konkurencjach. Pozostaje tylko pytanie: Kto zostanie EkoKrólem tej Bajecznej Ekologicznej Fiesty? Na to odpowiedź poznamy już w najbliższą sobotę!

Serdecznie zapraszamy!

 

 

WOŚ
23 maja 2018, godz. 08:00
#Środowisko #Kultura

zdjecie
fot. 1

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry