bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Mareckie lato w Parku Briggsów za nami!

W wakacje w Markach nie można się było nudzić.

Wakacje powoli dobiegają końca. Staraliśmy się, aby ci mieszkańcy, którzy spędzają je w mieście, nie musieli jeździć do Warszawy w poszukiwaniu atrakcji. Podobnie jak w latach ubiegłych miejscem spotkań był Park Briggsów. W ciągu dwóch miesięcy odbyło się 8 seansów kina letniego (w każdy czwartek) oraz 16 spotkań w ramach akcji „Na weekend zostaję z rodziną w Markach” (w każdą sobotę i niedzielę począwszy od 7 lipca).

- Dziękujemy wszystkim mieszkańcom za udział. Ogromna popularność seansów kina oraz dobra frekwencja na weekendowych akcjach potwierdzają, że są to projekty potrzebne i oczekiwane – mówi Jacek Orych, burmistrz Marek.

26 sierpnia spotkaliśmy się w parku ostatni raz w tegoroczne wakacje. Choć pogoda spłatała nam figla mieszkańcy Marek nie zawiedli. Od 14:00 do 18:00 atrakcji było co nie miara. Warsztaty kreatywne, karuzela i pokazy tenisa, wata cukrowa, pop corn i dania z grilla, pomiary tkanki tłuszczowej i fotobudka. Na stoisku urzędu miasta milusińscy mogli złożyć drewnianą ciuchcię a ich rodzice złożyć wniosek o wydanie Mareckiej Karty Mieszkańca. Od początku dnia najmłodszych mieszkańców bawił teatr „Złoty Dukat”. Nie zabrakło także emocji dla nieco starszych – zwieńczeniem akcji „ Na weekend zostaję w Markach” był bowiem koncert grupy Myslovitz.

- Już dziś zapraszamy na kolejne miejskie wydarzenia, proszę śledzić stronę miasta www.marki.pl i nasz fanpage na facebooku, gdyż jesienią także nie zabraknie atrakcji w plenerze i w Centrum Aktywności CAF na Fabrycznej 3 – zachęca Emilia Oleksiak naczelnik Wydziału Promocji Spraw Społecznych i Zdrowia 

 Zapraszamy do galerii zdjęć z zakończenia akcji TUTAJ.

WPZ
29 sierpnia 2018, godz. 11:11
#Miasto #Kultura

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry