bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Aleja Piłsudskiego - informacje dla kierowców

Przed weekendem zmiany w ruchu w Strudze i na Pustelniku.

Dziś rozpoczęła prace komisja, która zajmuje się kwestią przerzucenia ruchu w Alei Piłsudskiego na nowo wyremontowany odcinek - od Majora Billa do ul. Rybnej. Zasiadają w niej przedstawiciele wykonawcy (Astaldi), inwestora (GDDKiA), inspektor nadzoru oraz reprezentanci ZTM, policji i naszego ratusza. Ci ostatni pilnują, aby został zapewniony dojazd do mareckich posesji.

Kierowców i pieszych prosimy o zachowanie ostrożności - do przerzucenia ruchu dojdzie prawdopodobnie przed weekendem. Ruch będzie odbywał się po wyremontowanym odcinku. Ten, który do tej pory służył kierowcom, zostanie zamknięty i poddany remontowi. O terminie tzw. przepinki będziemy informować natychmiast po uzyskaniu informacji. Prosimy śledzić stronę miasta (marki.pl) oraz profile na FB i Twitterze.

Przypominamy - remont Alei Piłsudskiego jest inwestycją Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. To część kontraktu na budowę obwodnicy Marek. Remont polega na wymianie uszkodzonych studzienek kanalizacyjnych oraz ułożeniu nowego asfaltu.

TM
17 października 2018, godz. 14:36
#Miasto #Obwodnica Marek

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry