bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Możliwe utrudnienia w rejonie urzędu i kościoła

Wykonawca przygotowuje się do asfaltowania Alei Piłsudskiego.

W najbliższych dniach możliwe są spore utrudniania związane z dojazdem do urzędu miasta, kościoła, domu katolickiego i szkoły Ad Astra. Powodem są prace remontowe w Alei Marszałka Piłsudskiego. Dziś i jutro ma być układana tzw. siatka od ul. Słonecznej do ulicy Bandurskiego. Podczas powyższych prac może dochodzić do czasowej blokady wjazdu/wyjazdu z parkingów obok urzędu, szkoły Ad Astra oraz Domu Katolickiego. Z kolei 20 grudnia może być układana warstwa wiążąca asfaltu. Wówczas wyłączona zostanie dostępność obu parkingów.

Uwaga! Termin rozpoczęcia i zakończenia prac jest uzależniony od warunków pogodowych i w każdej chwili może ulec zmianie.

Niedawno Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informowała, że chce (na razie) zakończyć prace w Alei Piłsudskiego do 21 grudnia tego roku. Po ułożeniu warstwy wiążacej asfaltu ruch zostanie ponownie puszczony dwiema jezdniami. I tak do wiosny, gdy będzie układana warstwa ścieralna. W remoncie są także oba mosty.  Tu jednak prace zakończą się w przyszłym roku.

TM
18 grudnia 2018, godz. 09:44
#Miasto #Obwodnica Marek

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry