bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Marecka Karta Mieszkańca nr 800

Dziękujemy użytkownikom i partnerom naszego programu! Zapraszamy kolejne osoby i firmy!

We wrześniu wystartowaliśmy z nowym projektem – Marecką Kartą Mieszkańca (MKM). Jest to bezpłatne rozwiązanie zarówno dla użytkowników jak i partnerów MKM. Posiadacz karty może liczyć na zniżki w punktach handlowych i usługowych. Ich pełna lista znajduje się na specjalnie dedykowanej stronie karta.marki.pl

– Korzyści odnoszą obie strony:  klienci, bo kupują taniej, firmy, bo zyskują dodatkową promocję i nowych odbiorców – tłumaczy Emilia Oleksiak, naczelnik Wydziału Promocji, Spraw Społecznych i Zdrowia.

Po czterech miesiącach mamy już ponad 800 użytkowników. We wtorek (8 stycznia) wydaliśmy osiemsetną kartę. Użytkownicy MKM mogą korzystać ze zniżek w 37 punktach – przede wszystkim mareckich.

Jeśli zatem chcesz mieć kartę w swoim portfelu, wejdź na stronę www.karta.marki.pl i złóż wniosek on line. Możesz także złożyć wniosek podczas wizyty w ratuszu w pokoju 13. Tam odbierzesz swoją kartę. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz przystąpić do programu, złóż wniosek i bezpłatnie przystąp do programu poprzez formularz na stronie internetowej.

TM
8 stycznia 2019, godz. 12:15
#Marecka Karta Mieszkańca #Miasto #Poradnik Przedsiębiorcy

zdjecie
fot. 1

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry