bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Rozpoczynamy dystrybucję decyzji podatkowych

Z góry dziękujemy za życzliwe przyjęcie.

Za kilka dni pracownicy naszego urzędu zaczną roznosić Państwu decyzje na 2019 r. Chodzi o podatek od nieruchomości, rolny i leśny. To jedna z ważnych części naszego wspólnego budżetu. Stanowi on około 10 proc. dochodu miasta. Dzięki niemu realizujemy część inwestycji i wydatków na edukację młodego pokolenia. Dziękujemy za terminowe wpłaty!

Co roku dystrybucją decyzji podatkowych (ponad 30 tys.) zajmują się pracownicy naszego urzędu. Dbamy o koszty - jest to tańsze rozwiązanie niż wykorzystanie tradycyjnej poczty. Ponadto pracownicy ratusza roznoszą decyzje po godzinach pracy i w soboty – tak, aby Państwa zastać w domu. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie. Jeśli jednak nikogo z Państwa nie spotkają pod wskazanym adresem, pozostawią awizo. Decyzję podatkową będzie można odebrać wówczas w urzędzie – w kancelarii ogólnej (parter - pokój numer 13). Podatek można też od razu uregulować na miejscu za pomocą karty płatniczej w wydziale podatków i opłat (parter – pokój nr 15).

Na odwrocie decyzji podatkowej znajdziecie Państwo odpowiedź na pytanie, jak pracują Wasze pieniądze. W przyjaznej formie przedstawimy inwestycje realizowane w 2018 r. jak i te, które zaczniemy w tym roku. Zachęcimy Was też do tego, żeby w rocznym zeznaniu podatkowym PIT wskazać Marki jako miejsce zamieszkania. To bardzo ważne. Wówczas część pieniędzy, które i tak płacicie państwu, trafi do naszego samorządu. To znakomicie ułatwi realizowanie kolejnych inwestycji. Wreszcie zaprosimy Was do skorzystania z nowego portalu obsługi interesanta marki.eboi.pl. To nowe informatyczne rozwiązanie, które pomoże Państwu załatwiać sprawy z naszym urzędem na drodze elektronicznej.

TM
13 lutego 2019, godz. 11:56
#Miasto #Inwestycje #PIT dla Marek = inwestycje

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry