bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Mazowsze bliskie i serdeczne

Marszałek zaprasza do udziału w fotograficznym konkursie.

Po raz 14 samorząd Województwa Mazowieckiego przygotował konkurs fotograficzny „Mazowsze bliskie sercu”, dedykowany amatorom. Tematem tegorocznej edycji jest „Serdeczne Mazowsze”. To nawiązanie do serdeczności i gościnności zarówno mieszkańców jak i samego regionu.

- Najistotniejsze są emocje. To one inspirują, zniewalają, uwodzą. Najważniejsze, by uczucia były pozytywne i prawdziwe. Wychodziły z wnętrza tego miejsca i mieszkających tam ludzi. Takich zdjęć oczekujemy w tym roku od uczestników konkursu – zaprasza Adam Struzik, marszałek Mazowsza.

Samorządowiec dodaje, że zależy mu na tworzeniu wizerunku regionu stanowiącego serce Polski, a tym samym ostoję polskości.

- Dlatego pragniemy zaprosić uczestników konkursu do podróży po naszym regionie, zwiedzania niezwykłych miejsc, tajemniczych zakątków, które warto uwiecznić na fotografii i dzielenia się swoimi wrażeniami ze wszystkimi – informuje marszałek.

Nabór prac potrwa do 14 czerwca. Konkurs zostanie przeprowadzony dwuetapowo. W pierwszym etapie jury wybierze dziesięć wyróżniających się prac, których autorzy wezmą udział w weekendowych wyjazdowych warsztatach fotograficznych organizowanych wspólnie z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie. W drugim etapie spośród zdjęć wykonanych przez uczestników warsztatów jury wybierze trzy zwycięskie. Laureaci zostaną wyróżnieni podczas finałowej gali i otrzymają nagrody.

Zasady i regulamin konkursu TUTAJ

WPZ
14 maja 2019, godz. 14:35

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry