bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Mareckie ulice i uliczki

Uczniowie zgłosili do konkursu 51 prac.

Zakończyła się 12 edycja konkursu „Mareckie ulice i uliczki LITERACKA MAPA MIASTA" przeprowadzona przez nauczycieli-bibliotekarzy szkół mareckich  oraz Bibliotekę Publiczną Miasta Marki. Jak co roku konkurs skierowany był do uczniów naszych szkół podstawowych oraz gimnazjum.  Młodzi mieszkańcy mieli za zadanie zrobienie sobie zdjęcia z nazwą ulicy zawierającą nazwisko określonego pisarza wraz z jego autorską książką.

Jury konkursowe przeanalizowało 51  nadesłanych prac fotograficznych.  Oceniono w nich inwencję, styl i zaangażowanie autorów poszczególnych zdjęć. Wyłoniono wygranych i wyróżnionych w dwóch kategoriach wiekowych. Wyjątkowo w tej edycji jury nie przyznało pierwszego i drugiego miejsca w kategorii uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej i III klas gimnazjum.

Wszystkim uczestnikom konkursu nagrody oraz dyplomy uroczyście wręczyli przedstawiciele jury konkursowego: Agnieszka Lużyńska (przewodnicząca  Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miasta Marki), Jarosław Jaździk (przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji) oraz Małgorzata Rowicka (dyrektor biblioteki). Uroczystości towarzyszyła wystawa pokonkursowa. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom!

Lista nagrodzonych i galeria zdjęć TUTAJ

JBB
3 czerwca 2019, godz. 08:23
#Edukacja #Biblioteka Publiczna

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry