bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Wielkie Serca naszych mieszkańców

Na rzecz Grzesia zebraliśmy prawie 6 tys. zł

W trakcie tegorocznych Dni Marek odbyła się 6 edycja akcji „Podaruj Uśmiech Mareckim Dzieciom” organizowana przez Fundację Marecki Klub Kobiet z Pasją. W tej edycji aktywnie wspierana przez Klub Sportowy Markowych Biegaczy. Celem akcji jest pomoc mareckim dzieciom w pokonywaniu ich niepełnosprawności. Co roku wolontariusze prowadzą zbiórkę publiczną na rehabilitację małego mieszkańca Marek, który potrzebuje naszej pomocy, by mógł polepszyć swoje życie.

W tym roku zbiórka odbyła się na rzecz Grzesia, naszego sąsiada i marczanina, syna markowych biegaczy - chłopca cierpiącego na porażenie mózgowe oraz padaczkę. Marecki Klub Kobiet z Pasją oraz Markowi Biegacze przygotowali dla mieszkańców szereg atrakcji na swoich stoiskach. Bazarek, kawiarenka, profesjonalne sesje zdjęciowe oraz ciekawy tor przeszkód to przykłady atrakcji. jakie czekały na mieszkańców darujących swój uśmiech dla tego cudownego chłopca. Akcję wsparli mareccy przedsiębiorcy oferując swoje usługi i zbierając aktywnie datki. Wszystko to dla Grzesia!

Jak co roku mieszkańcy Marek pokazali swoje Wieeelkie Serce! Zaangażowanie Marczan i chęć niesienia pomocy przerosła oczekiwania organizatorów. W tych dniach dobro i hasło Marki włącz się zostało zmaterializowane. Udało się zebrać niebagatelną kwotę blisko 6000 PLN, która w całości została przekazana rodzicom Grzesia.

Serdecznie Dziękujemy Mieszkańcom Marek! Jesteście cudowni!

Markowi Biegacze
10 czerwca 2019, godz. 19:23
#Miasto

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry