bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

"Marki - włącz się na wakacje"

Ostatnia szansa na wzięcie udziału w wakacyjnym konkursie fotograficznym. Prace przyjmujemy do 9 września! Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Jeśli mieszkacie w Markach, lubicie swoje miasto i wakacje, to ten konkurs jest dla Was!

Ogłaszamy konkurs – zabawę dla wszystkich markowian, którzy ukończyli 13 lat, na wykonanie wakacyjnej fotografii z ciekawych zakątków kraju i świata z elementem promującym nasze miasto. Jeśli spędzasz wakacje w Markach, nie przejmuj się! Tu też możesz znaleźć urokliwe miejsce i wykonać konkursowe zdjęcie.

- Najważniejszym warunkiem uczestnictwa w konkursie jest sfotografowanie w aurze wakacyjnej elementu promującego Marki. Może to być dowolny gadżet miejski z logiem lub wizerunek Pana Cegiełki albo logo. Ważne żeby Wasze prace były kreatywne i miały pozytywny przekaz. Liczymy na Waszą wyobraźnię – podpowiada Weronika Kośniewska, naczelnik Wydziału Promocji, Spraw Społecznych i Zdrowia.

Jeśli nie macie akurat gadżetu z logiem miasta, możecie pobrać wizerunek Pana Cegiełki lub logo z naszej strony i sfotografować tam, gdzie akurat odpoczywacie.

Zapraszamy do wakacyjnej zabawy z nami! Weźcie kawałek Marek ze sobą na wakacje i przyślijcie zdjęcie do nas. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedną fotografię. Prace w dobrej jakości prosimy przesyłać do 9 września br. na adres poczty elektronicznej: konkurs.wakacje@marki.pl.

Wszystkie szczegóły znajdziecie Państwo w regulaminie. Ważne, żeby do fotografii dołączyć podpisane zgłoszenie, które jest niezbędne do uczestnictwa w konkursie. Fotografia nie może przedstawiać wizerunku osoby.

Do wygrania cenne nagrody!

Na uczestników naszej wakacyjnej zabawy czekają cenne nagrody rzeczowe.

Za pierwsze miejsce: 12 miesięczny karnet na basen i do strefy relaksu w Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym oraz gadżety promocyjne Urzędu Miasta Marki;

Za drugie miejsce: tablet oraz gadżety promocyjne Urzędu Miasta Marki;

Za trzecie miejsce: głośnik bluetooth oraz gadżety promocyjne Urzędu Miasta Marki;

Za czwarte miejsce: gadżety promocyjne Urzędu Miasta Marki.

O terminie i sposobie wręczenia nagród Organizator powiadomi Zwycięzców telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej.

Prace będą również publikowane na  stronie www.marki.pl. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi nie później niż 4 października br.

Regulamin z formularzem zgłoszeniowym możesz pobrać TUTAJ

Wizerunek Pana Cegiełki i logo znajdziecie w załączonych plikach JPG.

WPZ
5 września 2019, godz. 08:47
#Miasto

zdjecie
fot. 2
fot. 3

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry