bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Znajdźmy wspólny język

Placówka w Strudze weźmie udział w V Ogólnopolskiej Nocy Bibliotek

Czy już zaplanowaliście sobotnie popołudnie? Jeśli jeszcze nie, mamy dla Was ciekawą propozycję.  Miejska biblioteka na Strudze (Wczasowa 5) zaprasza na V Ogólnopolską Noc Bibliotek.

- To wielkie święto bibliotek i czytania – ogólnopolska akcja w niekonwencjonalny sposób zachęcająca do korzystania z zasobów bibliotek jako najbardziej otwartych i dostępnych instytucji kultury z ofertą dla osób w każdym wieku, miejsc wspólnych, łączących ludzi, lokalnych centrów żywej kultury i edukacji. W bibliotekach w całej Polsce czekają na czytelników specjalne wydarzenia - niecodzienne spotkania z literaturą i jej gwiazdami. Liczymy na to, że po poznaniu bibliotek tej wyjątkowej Nocy, czytelnicy wrócą w dzień. I w kolejne dni – czytamy na stronie ogólnopolskiego projektu.

W tym roku Noc Bibliotek odbywa się pod hasłem "Znajdźmy wspólny język". Na jakie atrakcje możemy liczyć 5 października na Strudze? O 16.00 rozpocznie się teatrzyk „Brzechwa dzieciom”, o 17.00 planowane są warsztaty z książką, a o 18.00 - warsztaty plastyczne i malowanie buziek. Spotkanie zakończy się o godz. 20.00. Serdecznie zapraszamy!

TM
1 października 2019, godz. 12:07
#Biblioteka Publiczna

zdjecie
fot. 1

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry