bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

"Kultura, historia i militaria"

Zapraszamy na piknik rodzinny przy remizie. Będzie fajnie i militarnie - tak zaprasza nasza OSP.

W najbliższą niedzielę serdecznie zapraszamy na piknik, gdzie czeka Was moc atrakcji!!! Na placu przyległym do Ochotniczej Straży Pożarnej (OSP) wyląduje ogromna, dmuchana rakieta. Dzięki żyroskopowi, czyli symulatorowi przeciążeń lotniczych, można będzie poczuć się jak pilot samolotu. Na amatorów militariów czeka stanowisko z bronią ostrą oraz strzelnica ASG (Air Soft Gun). Podczas pikniku będzie można wziąć udział w konkursach fizycznych takich jak rzut granatem do celu czy tor przeszkód tzw. małpi gaj. Na stanowisku saperskim będzie czekał wykrywacz metali, gdzie pod okiem instruktora będzie można przeszukać teren w poszukiwaniu metalowych skarbów.

Ponadto odbędą się pokazy akcji ratowniczych z udziałem grupy proobronnej FIA, Ochotniczej Straży Pożarnej oraz motocyklistów. W trakcie wydarzenia odbędzie się zbiórka strażacka wraz ze ślubowaniem nowych członków OSP. 

Kuchnia polowa przygotowała dla uczestników smaczną żołnierską grochówkę. Będzie także możliwość zakupienia grillowanego mięsiwa.

Po zmierzchu zapraszamy na wirtualny spacer po mareckiej historii, występy dzieci oraz wspólne śpiewanie piosenek wojskowych. Na zakończenie pikniku zachęcamy do ogrzania się przy ognisku i pieczenia kiełbasek.

Będzie fajnie i militarnie.
Serdecznie zapraszamy,

Marcin Brzeziński – prezes OSP w Markach

*Projekt realizowany z budżetu miasta Marki

WPZ
14 października 2019, godz. 15:06
#Sport #Miasto #Edukacja

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry