bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Marecka Karta Mieszkańca rośnie w siłę

Marecka Karta Mieszkańca ma już 50. firm partnerskich.

Kiedy we wrześniu rok temu startowaliśmy z nową odsłoną mieliśmy nadzieję, że pomysł programu skierowanego do mieszkańców i firm spotka się z dużym zainteresowaniem. Nie pomyliliśmy się. Dziś do grona firm udzielających rabatów dołączył 50. partner. Cieszy nas fakt, że partnerem okazały się być Mareckie Inwestycje Miejskie Sp. o.o., które dla każdego posiadacza MKM proponują 20% zniżkę na bilety do strefy basenowej. Tym bardziej czekamy na oficjalne otwarcie.

Jeśli chcesz skorzystać z ulg proponowanych przez Partnerów nie zwlekaj i złóż wniosek o Marecką Kartę Mieszkańca. Mamy już ponad 1600 wydanych kart.

Jak złożyć wniosek? To zajmuje dosłownie kilka minut. Wystarczy wypełnić krótki wniosek i… karta gotowa. Wniosek można wypełnić online na stronie www.karta.marki.pl oraz stacjonarnie w kancelarii Urzędu Miasta lub w Centrum Aktywności Fabryczna 3. Kartę może otrzymać każda osoba zamieszkująca na terenie naszego miasta.

Lista firm-partnerów znajduje się na stronie www.karta.marki.pl.  Zachęcamy do korzystania z karty i rosnącej liczby zniżek, rabatów i bonusów!

WPZ
24 października 2019, godz. 14:18
#Miasto #Marecka Karta Mieszkańca

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry