bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Paczka dla Kombatanta

Wesprzyjmy w Święta Bożego Narodzenia osoby, które walczyły za wolność naszego kraju

To już tradycja, że marecki ratusz włącza się do akcji „Paczka dla Kombatanta”, którą w naszym mieście prowadzi Grupa Historyczna Niepodległość. Prowadzimy zbiórkę darów na rzecz osób, które walczyły za to, że dziś możemy żyć w wolnej ojczyźnie. W kancelarii mareckiego ratusza (parter, pokój nr 13) znajduje się miejsce, do którego zbieramy artykuły spożywcze o przedłużonym terminie przydatności (np. kawa rozpuszczalna i mielona, herbata, kakao, czekolada, mąka, cukier, olej, soki, syropy, ryż, płatki, produkty konserwowe) oraz gospodarstwa domowego (płyn do mycia naczyń, środki czystości, mydło, szampon, proszek do prania). Zbiórka zacznie się 12 listopada i zakończy 12 grudnia.
- Prosimy pamiętać, aby w miarę możliwości dołączyć kartkę świąteczną z życzeniami – apeluje Grupa Historyczna Niepodległość.
A my przypominamy słowa amerykańskiego profesora Randy’ego Pauscha: Okazanie wdzięczności jest najprostszą – oraz najpotężniejszą – rzeczą, jaką człowiek może zrobić dla drugiego człowieka.

Nic dodać, nic ująć

 

TM
11 listopada 2019, godz. 20:00
#Miasto #Organizacje pozarządowe

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry