bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Wielkie otwarcie MCER

Już 30 listopada zapraszamy mieszkanców na dzień otwarty w MCER! Czeka na Was mnóstwo atrakcji!

Wielka inwestycja dobiegła końca. Po wrześniowym otwarciu szkoły czas na inaugurację części sportowej i kulturalnej Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego. To doskonała okazja, by nasi mieszkańcy i ich goście odwiedzili kompleks na miarę XXI wieku. Zaczynamy 30 listopada o godz. 11.00.

We wszystkich obiektach – sali widowiskowej, hali sportowej oraz pływalni zorganizowane będą liczne pokazy artystyczne, teatralne i występy taneczne. Na pływalni odbędzie się pokaz tańca synchronicznego oraz emocjonujące zawody pływackie – I Międzyszkolna Marecka Olimpiada Pływacka, w której rywalizować będzie pięć szkół z naszego miasta.

W tym dniu będzie także można obejrzeć wybrane prace laureatów i uczestników konkursu "Marki włącz się na wakacje". Zdjęcia prezentowane będą we foyer MCERu.

Dla najmłodszych – niezliczone gry i konkursy z nagrodami, zabawy plastyczne, spotkania z ulubionymi bohaterami bajek. Odbędą się pokazowe zajęcia grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, spotkania z gwiazdami różnych dyscyplin sportowych, każdy miłośnik aktywności fizycznej będzie mieć możliwość zapisu na zajęcia grupowe na stoiskach organizatorów.

Pierwszych 200 odwiedzających, którzy pojawią się w MCER od 11:00, otrzyma od nas prezent niespodziankę. W tym dniu będzie można także złożyć wniosek na Marecką Kartę Mieszkańca.
Pływalnia będzie otwarta od 1 grudnia, a dodatkowe zajęcia sportowe i rekreacyjne rozpoczną się już od 2 grudnia.

WPZ
17 listopada 2019, godz. 00:01
#Miasto #Sport #Edukacja #Miasto

zdjecie
fot. 1

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry