bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Z MKM taniej na pływalnię

Godzina pływania na nowym basenie to koszt od 6 do 16 zł. Warto mieć przy sobie Marecką Kartę Mieszkańca.

W najbliższy weekend zainauguruje działalność Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnie (MCER). Zakończyły się bowiem prace przy wewnętrznej części sportowej oraz kulturalnej kompleksu. Z pływalni będzie można skorzystać w połowie grudnia (więcej TUTAJ). Znamy już jej cennik. I od razu podkreślamy, że wybierając się do MCER warto mieć przy sobie Marecką Kartę Mieszkańca (MKM), która uprawnia do rabatów.

Cena biletu zależy od kilku rzeczy: pory i dnia wizyty na pływalni, ewentualnych uprawnień do zniżek oraz posiadania MKM. Jeśli np. osoba uprawniona do ulgi skorzysta z basenu od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-16.00 i pokaże obsłudze MKM, zapłaci 6 zł za godzinę. W godzinach popołudniowych oraz soboty i niedziele będzie to 8 zł za godzinę. W przypadku osoby, która nie jest uprawniona do ulgi (ale ma MKM), stawka wyniesie odpowiednio 10 zł (poniedziałek – piątek 6.00-16.00) i 12 zł (pozostałe godziny i dni)

Warto mieć Marecką Kartę Mieszkańca także przy zakupie biletu rodzinnego. Jedna osoba dorosła z dwójką dzieci wejdzie na pływalnię za 22 zł za godzinę, dwie dorosłe osoby z jednym dzieckiem – za 26 zł (dopłata za każde kolejne dziecko to 8 zł). Co ważne, zasady dotyczące biletów rodzinnych obowiązują non stop – od poniedziałku rano  do niedzieli wieczór. Wejście do strefy SPA to dopłata 4 zł lub 2 zł do każdego biletu (normalnego lub ulgowego) za godzinę.

Osoby bez MKM płacą więcej. Najdroższy indywidualny bilet to koszt 16 zł za godzinę (godziny popołudniowe oraz weekend), rodzinny – 34 zł za godzinę.

Warto podkreślić, że dzieci do lat 3 wchodzą na pływalnię w ramach wejścia wykupionego przez osobę dorosłą.

Ci, które chcą częściej korzystać z pływalni i SPA, mogą wykupić karnet. 60-dniowy okres ważności kosztuje 149 zł (po rabacie 7-procentowym), półroczny – 720 zł (10 proc.), a roczny 1408 zł (12 proc.)

Uwaga! Bilety ulgowe przysługują dzieciom, uczącej się młodzieży, studentom do 26 roku, emerytom, rencistom, osobom niepełnosprawnym i ich opiekunom.

Jak uzyskać Marecką Kartę Mieszkańca? Więcej TUTAJ

Przypomnijmy - do dyspozycji gości MCER jest basen pływacki z sześcioma torami (długość 25 metrów). Obok niego znajdują się basen rekreacyjny ze zjeżdżalnią i rwącą rzeką oraz basen dla dzieci. Została przygotowana również strefa SPA m.in. z saunami i grotami: śnieżną i solną. Pływalnia jest czynna siedem dni w tygodniu od godz. 6.00 do godz. 22.00.

TM
27 listopada 2019, godz. 13:51
#Sport #Inwestycje

zdjecie
fot. 1

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry