bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Konkurs plastyczny - "Marki włącz się w POMAGANIE"

Zapraszamy do udziału w konkursie

Ogłaszamy konkurs plastyczny dla uczniów wszystkich szkół i przedszkoli w Markach. Tematem przewodnim jest „POMAGANIE”. Celem konkursu jest przybliżenie dzieciom i młodzieży idei wolontariatu, kształtowanie wrażliwości na potrzeby innych, a także ukazanie, że każdy z nas ma wiele do zaoferowania swojemu otoczeniu. Prace plastyczne wykonane techniką dowolną w formacie A4.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas kiermaszu charytatywnego , który odbędzie się w dniu 7 grudnia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Okólnej 14 w Markach.  Podpisane na odwrocie prace wraz z załączonym formularzem zgłoszeniowym (stanowiący załącznik nr 1 do regulaminu konkursu z podpisaną klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych) należy dostarczyć między 14.00 a 15.00 na kiermasz. Formularz zgłoszeniowy może zostać podpisany przez opiekuna także w dniu kiermaszu. Prace bez załączonych formularzy nie będą kwalifikowały się do udziału w konkursie. Ogłoszenie wyników nastąpi 7 grudnia w Szkole Podstawowej nr 1 około godz. 18.00.

Komisja będzie oceniała prace w 5 kategoriach wiekowych:

- Przedszkolaki

- Klasy 1 – 3

- Klasy 4 – 6

- Klasy 7 – 8

- Licealiści

Nagrodzonych zostanie 5 pierwszych miejsc w każdej kategorii wiekowej. Dodatkowo kilka prac otrzyma wyróżnienia. Na 25  laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody takie jak:

- głośniki bezprzewodowe

- słuchawki

- myszki komputerowe

- kalendarze ścienne

- artykuły plastyczne

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do wyrażenia swej wrażliwości i chęci pomagania innym poprzez wzięcie udziału w konkursie.

Konkurs plastyczny jest objęty honorowym patronatem Burmistrza Miasta Marki.

 

Regulamin konkursu w pliku poniżej 

WPZ
28 listopada 2019, godz. 10:00
#Miasto #Organizacje pozarządowe #Szkoła Podstawowa Nr 1

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry