bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

List premiera Mateusza Morawieckiego

"Krok ku przyszłości" i "dowód odpowiedzialności wobec obecnych i przyszłych pokoleń" - tak premier opisuje naszą inwestycję w MCER.

Szanowni Państwo,

Dzisiejsze otwarcie Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego, pierwszego w Polsce tak zaawansowanego ekologicznie budynku użyteczności publicznej, to wyjątkowe święto dla całej społeczności Marek. Dziękując za zaproszenie na to wydarzenie, wszystkich Państwa serdecznie pozdrawiam.

Inaugurujemy dziś działalność obiektu, który jest krokiem ku przyszłości. Zaprojekowany jako kompleks „zeroenergetyczny”, w którym zastosowane zostały odnawialne źródła energii i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, jest dowodem – godnym szczególnego uznania – odpowiedzialności za środowisko. Jest dowodem odpowiedzialności wobec obecnych i przyszłych pokoleń. Pragnę więc wyrazić moje uznanie i przekazać gratulacje wszystkim osobom, które przyczyniły się do zrealizowania tej największej w historii Marek inwestycji. Będzie ona niewątpliwie wyznaczać nowe standardy i kierunku rozwoju miasta. Jestem przekonany, że Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne już wkrótce stanie się nie tylko miejsce spotkań i aktywności mieszkańców Marek, ale także Warszawy i okolic. Stanie się inwestycją, która może inspirować kolejne miasta oraz gminy.

Szanowni Państwo, raz jeszcze gratuluję sukcesu. Życzę, aby kolejne lata przyniosły urzeczywistnienie równie ambitnych planów i zamierzeń.

Łączę serdeczne pozdrowienia

Mateusz Morawiecki, Prezes Rady Ministrów

zebr. TM
30 listopada 2019, godz. 10:39
#Inwestycje #Edukacja #Miasto

zdjecie
fot. 1

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry