bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Zacięta rywalizacja w mikołajkowym turnieju

Spośród 36 drużyn piłkarskich najlepiej zaprezentował się Tanatos.

IV Mikołajkowy Turniej Halowy w Markach odbył się po raz pierwszy w hali sportowej wchodzącej w skład Mareckiego Centrum Edukacyjno- Rekreacyjnego. Nowoczesna arena przyciągnęła do Marek aż 36 zespołów. Oprócz wielu drużyn z naszego miasta do rywalizacji stanęli również zawodnicy m.in. z Warszawy, Sochaczewa, Ossownicy, Przasnysza, Makowa Mazowieckiego, Wyszkowa, Kobyłki, Tłuszcza, Wołomina i Radzymina. Zespół Wawalions składał się z kolei z reprezentantów pochodzących z Ukrainy. Na placu gry mogliśmy zobaczyć zawodników mających za sobą występy w Ekstraklasie oraz I lidze. Wśród nich byli Sebastian Kęska (gościnnie w Marcovii), Kamil Majkowski (Kopacze Team), Konrad Budek, Szymon Klepacki (Polska Akademia Piłkarska).

Po dwóch dniach zaciętej rywalizacji najlepszym zespołem został Tanatos. Zawodnicy Piotra Włodarczyka spotkali się w wielkim finale z Polską Akademią Piłkarską. Po dziesięciu minutach na tablicy świetlnej widniał remis 1:1. O tym kto zabierze ze sobą okazały puchar oraz voucher na kwotę 1500 zł ufundowany przez firmę CAME zadecydować musiały rzuty karne. Lepiej wykonywali je gracze Tanatos, którzy wygrali ostateczną bitwę 3:2. W meczu o brąz naprzeciw siebie stanęły drużyny Kopaczy i In Plusu. Tutaj wszystko rozstrzygnęło się w regulaminowym czasie gry. Kamil Majkowski i spółka nie dali szans "księgowym" i wypunktowali ich 3:1.

Królem strzelców z siedmioma trafieniami na koncie został Maciej Smoliński (Kopacze). Najlepszym bramkarzem wybrano Piotra Kowalczyka z Polskiej Akademii Piłkarskiej. Tytuł MVP turnieju powędrował do Bartłomieja Gołasiewicza (Tanatos). Wyróżnienia dla najlepszych zawodników spotkań półfinałowych i finałowych trafiły do Piotra Kowalczyka (PAP), Macieja Smolińskiego (Kopacze), Bartłomieja Gołasiewicza i Bartka Januszewskiego (obydwaj Tanatos).

IV Mikołajkowy Turniej Halowy został objęty honorowym patronatem przez Burmistrza Miasta Marki Jacka Orycha. Wydarzenie było współfinansowane ze środków pochodzących z budżetu miasta oraz współorganizowane przez spółkę Mareckie Inwestycje Miejskie.

 

1 - TANATOS

2 - POLSKA AKADEMIA PIŁKARSKA

3 - KOPACZE TEAM

4 - IN PLUS

Marcin Boczoń
13 grudnia 2019, godz. 07:36
#Sport #Mareckie Inwestycje Miejskie

zdjecie
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 7
fot. 8
fot. 9

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry