bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Wydaliśmy ponad 3 tys. Mareckich Kart Mieszkańca

Tylko w grudniu z wnioskiem o kartę wystąpiło prawie tysiąc osób. Przyciągają m.in. zniżki na pływalnię.

Gdy na początku grudnia wysyłaliśmy do drukarni miejski biuletyn Marki.pl, posiadaniem Mareckiej Karty Mieszkańca (MKM) mogło się pochwalić 2100 mieszkańców. W ubiegłą sobotę przekroczyliśmy pułap 3000 kart. Liczba składanych wniosków i wydawanych MKM dynamicznie rośnie. W październiku do rąk markowian trafiły 152 karty, w listopadzie – 481, a w grudniu 961 (stan na poniedziałek, 16 grudnia).

Dla wielu wnioskodawców motywujące okazały się zniżki na pływalnię w Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym (MCER). Posiadacze karty płacą mniej niż osoby, które nie mogą się nią wylegitymować (zobacz cennik). Dla przykładu, dla posiadacza MKM bilet rodzinny (jedna osoba dorosła i dwoje dzieci) kosztuje 22 zł za godzinę. Ci, którzy jej nie mają, płacą 29 złotych.

Warto jednak podkreślić, że oprócz wizyty na pływalni w MCER karta uprawnia do zniżek przy zakupach w ponad 50 punktach na terenie Marek i Warszawy. Ich listę można obejrzeć na stronie karta.marki.pl Kartę można wyrobić w dwóch miejscach – ratuszu (Aleja Piłsudskiego 95) oraz Centrum Aktywności Fabryczna 3.

Jak złożyć wniosek o MKM? Więcej TUTAJ

TM
16 grudnia 2019, godz. 14:24
#Marecka Karta Mieszkańca

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry