bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

In Plus najlepszy wśród 25 drużyn

Zacięta rywalizacja, wielkie emocje i na koniec seria rzutów karnych, które zdecydowały o wyłonieniu zwycięzcy piłkarskiego turnieju.

Zwycięzcą VI Noworocznego Turnieju Halowego o Puchar Burmistrza Miasta Marki został In Plus. Zawodnicy Patryka Gall pokonali w wielkim finale Gold Dent. W regulaminowym czasie gry był remis, ale "księgowi" lepiej wykonywali rzuty karne. Duża w tym zasługa bramkarza In Plusu, Krystiana Rytla, który obronił dwa strzały. W meczu o trzecie miejsce Tanatos pokonał Koty 1:0. Bramkę na wagę brązowych medali zdobył Bartłomiej Gołasiewicz.

W szóstej edycji wystąpiło 25 drużyn. Zmagania rozegrane zostały w hali MCER przy ul. Wspólnej 40/42. Tradycyjnie turniej objęty został honorowym patronatem przez Burmistrza Miasta Marki Jacka Orycha. Nasze miasto tym razem reprezentowały takie zespoły jak Al-Maj Car, Promil, FC Marki i Marcovia 2003. Zabrakło z kolei pierwszej drużyny Marcovii, która przygotowuje się do rundy wiosennej sezonu 2019/2020. Wystąpili natomiast m.in. FC Niezłomni, w których składzie znaleźli się zawodnicy pochodzący z Ukrainy. MVP całych zmagań wybrano Macieja Lamenta z Gold Dentu. Królem strzelców został Michał Dobkowski (Koty), a najlepszym bramkarzem Krystian Rytel z In Plusu.

Wydarzenie było współfinansowane ze środków pochodzących z budżetu Miasta Marki.

Marcin Boczoń
10 lutego 2020, godz. 07:53
#Edukacja

zdjecie
fot. 1

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry