bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

"Zielony Kopciuszek" na scenie MCER

Zapraszamy na bezpłatne przedstawienie dla dzieci

Już 14 marca 2020 roku (sobota) o godz.11:30 zapraszamy dzieci do Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego MCER (ul. Wspólna 40-42) na interaktywny spektakl o tematyce ekologicznej. Dzięki baśniowej atmosferze gwarantujemy niezapomniane przeżycia teatralne, połączone z efektywną edukację ekologiczną. Przedstawienie adresowane jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (3-11 lat).

„Zielony Kopciuszek” to interaktywny spektakl muzyczny dla dzieci, który - dzięki licznym piosenkom, konkurencjom i animacjom - przeniesie dzieci w świat baśni o Kopciuszku, jakiej dotąd nie znały.

Zapowiedź fabuły

Okrutny los skazał Kopciuszka na mieszkanie z macochą i dwójką brzydkich sióstr. Dobra bohaterka nie rezygnuje jednak z marzeń. Zawsze przecież może liczyć na wsparcie zabawnych przyjaciół – Motylka Emilki i Szczurka Burka. Dzięki nim w spektaklu wszystko potoczy się, jak w bajce – magiczna przemiana w księżniczkę pozwoli Kopciuszkowi dotrzeć na bal, na którym spotka wymarzonego księcia. Zgodnie z treścią bajki o Kopciuszku, czar pryśnie o północy. Dlaczego? Bo królewicz okaże się Księciem von Bałaganem, który nie dba o przyrodę. Kopciuszek nie chce żyć w królestwie, nad którym unosi się smog, a ludzie nie segregują śmieci. Jak odnaleźć drogę do serca Kopciuszka, rozkochanego w czystej naturze? Wraz z dziećmi Książe będzie poszukiwał odpowiedzi na to pytanie.

Wstęp wolny!

Wcześniej jednak należy odebrać bezpłatną wejściówkę w kancelarii Urzędu Miasta Marki, bądź w kasie MCER.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

WOŚ
5 marca 2020, godz. 13:11
#Środowisko #Edukacja #Miasto

zdjecie
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 6
fot. 7

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry