bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

PSZOK czynny od soboty 25 kwietnia

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do zaleceń obsługi

Szanowni Państwo,

Od 25 kwietnia br. (sobota) otwieramy dla mieszkańców Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych PSZOK w Markach. Prosimy jednak o zachowanie szczególnej ostrożności oraz o stosowanie się do zaleceń obsługi. Osoby oczekujące na wstęp do PSZOKu prosimy o zachowanie minimum 2 metrowej odległości od siebie. 

Zasady korzystania z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Markach przy ul. Dużej w okresie epidemii COVID-19:

  1. PSZOK otwarty jest od poniedziałku do soboty w godz. 11:00-19:00 z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.
  2. Na terenie PSZOK jednocześnie może przebywać tylko jeden mieszkaniec dostarczający odpady lub w przypadku odpadów gabarytowych minimalna liczba osób niezbędnych do przeniesienia gabarytu.
  3. W przypadku większej liczby osób, pozostałe oczekują na swoją kolej poza terenem PSZOK zachowując minimum 2-metrowe odstępy od innych osób.
  4. Osoby przebywające na terenie PSZOK mają obowiązek posiadać zakryte usta i nos, a na dłoniach jednorazowe rękawiczki.
  5. Pozostałe zapisy Regulaminu PSZOK przyjętego Zarządzeniem Nr 0050.114.2019 Burmistrza Miasta Marki z dnia 7 sierpnia 2019 roku pozostają niezmienione.

Zwracamy uwagę na stosowanie się do zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz przestrzeganie zasad sanitarnych i higienicznych. Wszyscy powinniśmy zachować ostrożność, odpowiedzialność za siebie i innych.

WOŚ
23 kwietnia 2020, godz. 12:23
#Środowisko

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry