bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Gdzie zagłosujemy

Znajdź swój lokal wyborczy w Markach

Do rozstrzygnięcia tegorocznych wyborów prezydenckich potrzebna będzie II tura. Dla tych z Państwa, którzy będą głosować tradycyjnie, przygotowaliśmy listę lokali wyborczych z podziałem na obwody i ulice. Każdy zainteresowany może sprawdzić, gdzie będzie mógł oddać głos.

 

Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Szkolna 9

(obiekt przystosowany do potrzeb wyborców z niepełnosprawnościami)

Obwód do głosowania nr 1

Aleja Piłsudskiego strona parzysta nr 2 - 42, Dworska, Gerwazego, Klucznikowska, Kosynierów, Kujawska, Leśna, Pałacowa, Podkomorzego, Pomorska, Protazego, Romantyczna, Soplicy, Szpitalna, Szwoleżerów, Tadeusza, Telimeny, Warmińska, Wereszczakówny, Wiejska, Wojskiego, Zamkowa, Ząbkowska strona nieparzysta nr 1 - 35A, strona parzysta nr 2 - 26L, Zielna, Zosi

Obwód do głosowania nr 2

Aleja Piłsudskiego strona parzysta od nr 44 - 92, Dojazdowa, Gorzowska, Jana Kazimierza, Jasna, Kaszubska, Katowicka, Konopnickiej, Kołobrzeska, Koszalińska, Krakowska, Lubelska, Malinowa, Mazurska, Olsztyńska, Opolska, Orzeszkowej, Płocka, Paderewskiego, Płońska, Poznańska, Rodziewiczówny, Różana, Sadowa, Siedlecka, Skłodowskiej, Słowackiego, Słupecka, Szczecińska, Szkolna, Szydłowiecka, Traugutta, Urocza, Warszawska, Wrocławska, Zakopiańska, Ząbkowska strona parzysta nr 28 - 56G, strona nieparzysta nr 37 - 79, Zieleniecka

 

 Zespół Szkół nr 1, Al. Piłsudskiego 96 (Pałac Briggsów)

Obwód do głosowania nr 3

Aleja Piłsudskiego strona parzysta nr 94 - 102, Braci Briggsów, Fabryczna, Jaracza, Lotników, Lisa Kuli, Mazowiecka, Miła, Modrzejewskiej, Solskiego, Ząbkowska strona parzysta nr 58 - 70, strona nieparzysta nr 81 - 95A

Obwód do głosowania nr 4

Bociania, Dobra, Dzika, Gołębia, Jagiełły, Jana Pawła II, Jasińskiego, Jaskółcza, Jastrzębia, Kopernika, Królowej Jadwigi, Krucza, Lisia, Łosia, Orla, Popiełuszki, Rysia, Sikorskiego, Skowronia, Sokola, Sowia, Sowińskiego, Sportowa, Wilcza, Wronia, Wyspiańskiego, Wyszyńskiego, Zajączka, Żbika, Żurawia.

 

 Dawna Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Duża 3

Obwód do głosowania nr 5

Aleja Piłsudskiego strona parzysta nr 104 - 204, Batorego, Broniewskiego, Cicha, Duża, Górska, Lipowa, Łąkówek, Matejki, Moniuszki, Mokra, Podgórska, Prosta, Prusa, Rybna, Spokojna, Starzyńskiego, Stepowa, Szeroka, Topolowa, Tuwima, Wydmowa, Zimna, Żółwia.

Obwód do głosowania nr 6

Bagienna, Baśniowa, Brzozowa, Ceglana, Gliniecka, Główna, Jowisza, Kręta, Księżycowa, Marsa, Miedziana, Morska, Partyzantów, Platynowa, Przyleśna, Saturna, Srebrna, Stawowa, Strzelecka, Szczęśliwa, Teligi, Wesoła, Wiśniowa, Wschodnia, Wspólna, Zabawna, Zachodnia, Złota, Żabia, Żeglarska.

 

Zespół Szkół Nr 2, ul. Wczasowa 5

(obiekt przystosowany do potrzeb wyborców z niepełnosprawnościami)

Obwód do głosowania nr 7

Agrarna, Akacjowa, Aleja Piłsudskiego strona parzysta nr 206 - 256A, Aleja Piłsudskiego strona nieparzysta nr 221 - 293A, Amarantowa, Bajkowa, Błękitna, Borówkowa, Bukowa, Cisowa, Cmentarna, Dębowa, Długa, Dziewanny, Fiołkowa, Jarzębinowa, Klonowa, Kolorowa, Konwalii, Legionowa, Letnia, Łączna, Majora Billa, Michalicka, Modrzewiowa, Niecała, Nowa, Obrońców, Pałacha, Pastelowa, Podleśna, Pogodna, Poławskiego, Pomarańczowa, Poprzeczna, Poziomkowa, Radna, Rolna, Rynkowa, Sasanki, Słowików, Spacerowa, Strumykowa, Szarotki, Szczygla, Tęczowa, Torfowa, Turystyczna, Wczasowa, Wenecka, Wierzbowa, Wiewiórki, Wilgi, Wiosenna, Wrzosowa, Zbożowa, Zielona, Ziołowa, Żurawinowa, Żytnia, Źródlana

Obwód do głosowania nr 8

Aleja Piłsudskiego nr 177 - 219, Baczyńskiego, Batalionów Chłopskich, Ceramiczna, Dąbrowskiego, Długosza, Dolna, Graniczna, Grażyny, Kamienna, Kossaka, Królowej Marysieńki, Kukier, Kusocińskiego, Legionów Polskich, Makuszyńskiego, Magnolii, Mała, Maratońska, Marmurowa, Okrzei, Olimpijska, Orła Białego, Piaskowa, Piotrówka, Pogonowskiego, Przydrożna, Reja, Skorupki, Sobieskiego, Środkowa, Wąska, Wybickiego, Żwirowa

 

 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Pomnikowa 21

(obiekt przystosowany do potrzeb wyborców z niepełnosprawnościami)

Obwód do głosowania nr 9

Aleja Piłsudskiego strona nieparzysta nr 143C - 175, Andersa, Asnyka, Balladyny, Brzechwy, Chopina, Chotomskiej, Dmowskiego, Fredry, Gałczyńskiego, Grota Roweckiego, Hallera, Jutrzenki, Karłowicza, Kasztanowa, Kmitówek, Krasińskiego, Kraszewskiego, Kurpińskiego, Kwiatowa, Leśmiana, Maczka, Nałkowskiej, Niemcewicza, Odrowąża, Pieniążka, Poniatowskiego, Pułaskiego, Reymonta, Różewicza, Rydza Śmigłego, Sienkiewicza, Staffa, Szymanowskiego, Zaciszna, Zbieżna

Obwód do głosowania nr 10

Aleja Piłsudskiego strona nieparzysta nr 103 - 143B, Chocimska, Ciurlionisa, Grunwaldzka, Harcerska, Jesienna, Lisi Jar, Małachowskiego, Napoleona, Norwida, Parkowa, Pomnikowa, Przeskok, Ruczaj, Stokrotki, Szczepowa, Walewskiej, Zakole

 

Dom Katolicki, al. Piłsudskiego 93

Obwód do głosowania nr 11

Aleja Piłsudskiego nr 79 - 101, Bielówek, Mieszka I, Okólna strona parzysta nr 16 - 56, strona nieparzysta nr 25C - 59D, Przesmyk, Słoneczna, Zakątek

Obwód do głosowania nr 12

Bandurskiego, Bolesława Chrobrego, Hoovera, Kresowa, Promienna, Rejtana, Ustronie

 

Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Okólna 14

(obiekt przystosowany do potrzeb wyborców z niepełnosprawnościami)

Obwód do głosowania nr 13

11 Listopada, Architektów, Bankowa, Bema, Budowlana, Chemików, Czackiego, Dziennikarska, Elektryków, Geodetów, Geologów, Głowackiego, Handlowa, Instalatorów, Inżynierów, Kartografów, Kołłątaja, Literacka, Łącznościowa, Mickiewicza, Nauczycielska, Pocztowa, Polna, Równa, Rzemieślnicza, Staszica, Urbanistów

Obwód do głosowania nr 14

Aleja Piłsudskiego strona nieparzysta nr 1 - 77, Barbary, Barska, Bilewiczów, Butrymów, Czarnieckiego, Heleny, Hetmańska, Husarii, Janczarów, Jasnogórska, Kamieniecka, Ketlinga, Kiemliczów, Kilińskiego, Kmicica, Kordeckiego, Kościuszki, Kowalskiego, Kozacka, Krótka, Krymska, Krzywa, Kurcewiczów, Laudańska, Longinusa, Okólna strona parzysta nr 2 - 14, strona nieparzysta nr 1 - 25B, Oleńki, Podolska, Rzędziana, Skargi, Skrzetuskiego, Sosnowa, Świerkowa, Tatarska, Wiśniowieckiego, Wołodyjowskiego, Wołyńska, Zagłoby, Zygmuntowska, Żeromskiego, Żółkiewskiego.

TM
30 czerwca 2020, godz. 15:00
#Miasto

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry