bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Prewencyjne działania Marcovii

U jednego z piłkarzy MKS Piaseczno zdiagnozowano koronawirusa. Kolejny mecz Marcovii - przełożony.

W ubiegłą sobotę Marcovia na stadionie przy Wspólnej 12 zainaugurowała rozgrywki w IV lidze piłkarskiej. Naszym przeciwnikiem byli piłkarze MKS Piaseczno. Niestety, w tym tygodniu okazało się, że u jednego z nich wykryto koronawirusa. W tej sytuacji władze zdecydowały o podjęciu działań prewencyjnych.

- Ze względów bezpieczeństwa zgodnie z zaleceniami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej obiekt przy Wspólnej 12 zostaje zamknięty do odwołania, a pracownicy klubu jak i zawodnicy Marcovii uczestniczący w sobotnim spotkaniu zostaną poddani testowi na obecność koronawirusa. W trosce o bezpieczeństwo zarząd spółki Mareckie Inwestycje Miejskie podjął decyzję o zawieszeniu treningów grup akademii do odwołania. Odwołane zostają też obozy piłkarskie organizowane przez Akademię – informują  Mareckie Inwestycje Miejskie.

Nie odbędzie się też planowany na sobotę mecz z RKS Okęcie Warszawa.

- Podjęte przez nas działania mają na uwadze zdrowie wszystkich osób związanych z Akademią. Liczymy, że sytuacja unormuje się jak najszybciej. Niejednokrotnie udowadnialiśmy, że wspólnymi siłami potrafimy poradzić sobie z każdą trudną sytuacją. Tak będzie również tym razem – czytamy na stronie AP Marcovia Marki.

- Jednocześnie podkreślamy, że obiekt MCER (Wspólna 40) pozostaje bezpieczny i wszystkie pozostałe zajęcia będą realizowane zgodnie z harmonogramem – dodają władze MIM.

TM
5 sierpnia 2020, godz. 20:08
#Sport #Koronawirus

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry