bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Opłaty za odpady

Nowy indywidualny numer konta TYLKO w dwóch przypadkach

Szanowni Państwo!

Dotychczasowe numery kont, do obsługi płatności za odpady nie uległy zmianie. Wprowadzono dodatkowo nowe numery kont, które dotyczą jedynie dwóch grup: nowych mieszkańców oraz tych osób, za których deklaracje składała wcześniej wspólnota (choć z punktu widzenia prawa mieszkają w domach jednorodzinnych i od sierpnia składają indywidualne deklaracje).

Wydział Podatków i Opłat przy wsparciu Wydziału Ochrony Środowiska informuje takie osoby drogą mailową o indywidualnych numerach bankowych. Oczywiście taką informację otrzymamy tylko wtedy, jeśli adres poczty elektronicznej został wpisany do kontaktu w deklaracji odpadowej. Jeśli obawiacie się Państwo, że jest to nieprawdziwy mail, porównajcie kwotę z Waszej deklaracji do kwoty, którą my podajemy w mailu. Musi się ona zgadzać co do grosza. Wysłanie informacji o numerze rachunku bankowego drogą elektroniczną jest najszybszą drogą komunikacji, a zważywszy na obecną sytuacją pandemiczną - również najbezpieczniejszą.  

Ci mieszkańcy, którzy nie podali adresu poczty elektronicznej, otrzymują informację o numerze konta tradycyjną drogą pocztową – listem poleconym, co niestety może wiązać się z wizytą na poczcie.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku pod numerem (022) 781-10-03 wew. 510, 520, 555 w godzinach pracy urzędu miasta.

 

WPIO/TM
17 października 2020, godz. 10:49
#Środowisko #Nowy system odpadowy

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry