bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Odbierz bezpłatny "Informator dla seniora"

Publikacja dla osób 65+ czeka na Państwa w kilku miejskich placówkach.

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o wydaniu informatora, który powstał z inspiracji mareckich seniorów. Jest to publikacja, którą szczególnie polecamy osobom, które na co dzień nie korzystają z zasobów internetu. W informatorze, sfinansowanym przez urząd miasta, znajdą się praktyczne informacje dla osób 65+, m.in. porady i ważne telefony do różnych instytucji. Ale nie tylko…

Mamy nadzieję, że przygotowane informacje pomogą również w realizacji Waszych pasji, a przede wszystkim w prowadzeniu aktywnego i samodzielnego życia na terenie naszego miasta – napisał we wstępie do publikacji dla seniorów burmistrz Jacek Orych.

Duży nacisk w publikacji położyliśmy na zalecenia związane z epidemią koronawirusa, która - miejmy nadzieję - za kilka kwartałów będzie już tylko złym wspomnieniem.

Gdzie znaleźć „Informator dla seniora”? Możecie go znaleźć w Urzędzie Miasta Marki (Aleja Piłsudskiego 95), Mareckim Ośrodku Kultury (Fabryczna 2)  oraz Centrum Aktywności Fabryczna 3. Informator będzie też dostępny w miejskiej bibliotece i jej filiach. Dystrybucję wśród seniorów rozpoczął również Ośrodek Pomocy Społecznej w Markach. Z „Informatorem dla seniora” będziemy też na piątkowym bazarze. Serdecznie zapraszamy! Publikacja, przygotowana przez Fundację Zielone Pojęcie, jest oczywiście bezpłatna.

Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które przyczyniły się powstania „Informatora dla seniorów”- szczególnie członków Mareckiej Rady Seniorów oraz Moniki Banaszek z CAF3. Będzie to przydatne narzędzie dla naszych mieszkańców – podsumowuje Jacek Orych.

CAF3, TM
20 stycznia 2021, godz. 11:10
#Miasto #Poradnik mieszkańca

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry