bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Akcja Masz Głos 2021

Ruszyły zapisy do programu dedykowanego lokalnym liderom

Chcesz działać na rzecz lokalnego otoczenia? Inspiracją może być dla Ciebie „Akcja Masz Głos 2021”.

„Czekamy na zgłoszenia organizacji społecznych, grup nieformalnych, aktywistów z całej Polski, którzy chcą zmieniać swoje najbliższe otoczenie. Masz Głos jest dla Was, jeśli np. działacie w kole gospodyń wiejskich, radzie młodzieżowej, radzie seniorów, radzie osiedlowej, sołeckiej, grupie biegowej. Ten katalog jest otwarty” – czytamy na stronie maszglos.pl

Do akcji Masz Głos 2021 mogą zgłaszać się organizacje społeczne, grupy nieformalne i aktywni obywatele.

„Mogą zajmować się różnymi sprawami: ekologią, przestrzenią publiczną, lokalnymi przepisami, edukacją, działaniami na rzecz młodzieży, seniorów, osób z niepełnosprawnościami” – informuje jej organizator – Fundacja Batorego.

Zapisy do programu trwają od do 8 marca.

„Udział w akcji Masz Głos trwa 10 miesięcy i jest całkowicie bezpłatny. Uczestnicy dostają wsparcie merytoryczne, a także pomoc w przygotowaniu planu działania, określeniu celu i realizacji pomysłu we współpracy z władzą lokalną i otoczeniem. Najlepiej współpracujące społeczności: mieszkańców z władzą samorządową mają szansę na prestiżową nagrodę Super Samorząd” – czytamy w informacji prasowej.


Warto przypomnieć, że w 2013 r. do tej nagrody byli nominowani mareccy aktywiści ze stowarzyszenia Grupa Marki 2020 i władze miasta za wprowadzenie serwisu NaprawmyTo służącego do zgłaszania usterek w miejskiej infrastrukturze.

 

TM
16 lutego 2021, godz. 09:10
#Organizacje pozarządowe #Poradnik mieszkańca

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry