bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Kolejne wsparcie finansowe dla Marek

Zrealizujemy działania edukacyjne pod hasłem "Zrób dla Marek coś dobrego, nie pal w piecu byle czego".

Zgodnie z Uchwałą Nr 61/21 Sejmiku Województwa Mazowieckiego z dnia 18 maja 2021 roku, Gmina Miasto Marki znalazła się na liście beneficjentów, którym Województwo Mazowieckie udzieli pomocy finansowej na realizację zadań w ramach programu "Mazowiecki Instrument Wsparcia Ochrony Powietrza i Mikroklimatu MAZOWSZE 2021".

Otrzymamy dofinansowanie w wysokości 4 323,00 zł.

Nasz projekt pod nazwą "Zrób dla Marek coś dobrego, nie pal w piecu byle czego" uzyskał pozytywną rekomendację, dzięki temu, w drugiej połowie roku ruszymy z kampanią edukacyjno-informacyjną. Jej głównym elementem będzie konkurs dla mieszkańców Marek na przygotowanie krótkiego (1-2 min.) filmu, w którym opowiedzą, jaki wpływ na nas i nasze otoczenie na spalanie w piecach odpadów oraz jakie paliwo powinno być przez nas wykorzystywane do ogrzewania mieszkań.

Na najlepszych będą czekać atrakcyjne nagrody. Główną będzie hulajnoga elektryczna, za drugie miejsce przyznamy oczyszczacz powietrza, za trzecie – czytnik e-booków. Zwycięskie filmy wykorzystamy w kampanii edukacyjnej – będzie je można zobaczyć w naszych mediach społecznościowych, a także – tu uchylimy rąbka tajemnicy - na dużym ekranie.

Już teraz zapraszamy do udziału, informacji o konkursie i jego zasadach szukajcie latem na naszej stronie internetowej. W ramach tej samej kampanii będziemy mieć też coś dla najmłodszych obywateli naszego miasta. Zaprosimy je na nieodpłatny spektakl, który rzecz jasna będzie w baśniowy sposób opowiadał o tematyce ekologicznej - zaznacza Marcin Skrzecz, naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska.

WOŚ
25 maja 2021, godz. 14:32
#Środowisko #Edukacja

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry