bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Przetarg na remont zabytkowej kamienicy Briggsów

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w postępowaniu.

W maju informowaliśmy Państwa o zdobyciu dofinansowania na remont jednej z mareckich zabytkowych kamienic. Samorząd Województwa Mazowieckiego decydował o przekazaniu 110 tys. zł z przeznaczeniem na prace przy Piłsudskiego 82. Dodatkowe pieniądze w budżecie miasta zabezpieczyła również Rada Miasta. Dlatego mogliśmy ogłosić przetarg na remont i przebudowę elewacji zabytkowego obiektu – historycznej pamiątki po angielskich przemysłowcach.

Zadaniem potencjalnego wykonawcy będą m.in. izolacja ścian piwnicznych, remont ścian zewnętrznych budynku i doposażenie budynku w elementy instalacji wentylacji grawitacyjnej. Na oferty firm zainteresowanych udziałem w przetargu czekamy do 28 czerwca. O wyborze wykonawcy tego zlecenia zdecydują trzy czynniki: zaproponowana cena, ewentualne skrócenie terminu realizacji i okres gwarancji. Najpóźniej obiekt musi być gotowy do połowy listopada tego roku. Zapraszamy firmy do udziału w tym postępowaniu, prowadzonym przez Zakład Usług Komunalnych – szczegóły przetargu  TUTAJ

Złożyliśmy wniosek o dofinansowanie remontu kolejnej kamienicy Briggsów do Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Czekamy na rozstrzygnięcia.

TM
14 czerwca 2021, godz. 09:47
#Inwestycje #Miasto #Tu płacę podatki, tu zyskam inwestycje

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry